Wpis z mikrobloga

Zbliża się koniec wieczorów z HP i zaczęłam się mentalnie przygotowywać do spędzania wieczorów inaczej.
I tak sobie wyobrażam wersję HP dla brzydkich ludzi - taką, w której braliby udział śmiertelnicy jak ja. :D Nie modelki, wicemistrzynie w ping-ponga, trenerzy personalni czy tenisa. Ale też przegięć w drugą stronę, w jakich lubuje się tv.
Ciekawe, jak by wtedy rozgrywano/reżyserowano dramy i jaki byłby odbiór? :D No, pomijając typowy hejt, że ta gruba, ten nie ma zęba i takie tam...

#hotelparadise
  • 8
@Null84: dramy sprzedają się wszędzie, gorzej tylko byłoby z hejtem typowych Grażyn typu "gruba/brzydka/głucha a pcha się programu". Nie każdy byłby w stanie znieść takie komentarze.
@Yzzma: no ja bym nie zniosła, jestem wwo i zawsze biorę takie rzeczy mocno do siebie. Ale zakładając, że odkładamy hejt na bok - ciekawa jestem, czy taki program znalazłby równie licznych odbiorców i prowokowałby podobne dyskusje. Czy może gadamy o ekipie z HP, bo kręci nas ten częsty kontrast między anielskim wyglądem a nie do końca ujawniającą się inteligencją czy zbyt mocno ujawniającym się paskudnym charakterem - to, że w
@Null84: nie oglądłem HP wieć nie wiem za bardzo co tam jest, ale podejrzewam, że chodzi o to że każdy na wyspie jest piękny, więc każdy pmoże romansowac z każdym co tworzy wiele dram. A przeciętni ludzie w tej sytuacji to popatrzyli by na siebie nawzajem, stwierdzili w myślach że "nikt mi się nie podoba" i oprócz może jednej czy dwuch par wyszło by z tego całkiem platoniczne łowienie ryb i
@jill87: fakt, powinnam napisać "atrakcyjni według aktualnych insta-standardów". ( ͡º ͜ʖ͡º)

@slepauliczka, słyszałam, ale jednak ten format zakłada, że jakaś połowa uczestników jednak jest beauty. ;)

@dlaczego_nie, no, tu by musiała być odgórna zasada: łączcie się w pary albo wypad z jakimś atrakcyjnym motywatorem w finale. Choć w sumie ognisko? Całkiem romantic przecież... ;)
@Null84: Jak ogladam zagraniczne wersje HP czy Love Island to jest mega roznica w atrakcyjnosci w porownaniu do Polski. Nie wiem czemu w Polskiej wersji np. kolesie zawsze sa paskudni a laski to z wywalonymi warami tylko.