Wpis z mikrobloga

#ps4 #xboxseriesx
hej co lepsze na pierwszą konsole? zawsze był PC. Konsola dla syna 8 lat i mnie ( ͡ ͜ʖ ͡) . Oczywiście w grę wchodzi raczej starsza generacja ps4/ pro/ xbox one/ . Tak aby pograć RD2. I inne tego typu gry. Pewnie bed też kiedyś podpięte jakieś kinekty. Gdzie wychodzą gry taniej?
  • 13
@macjan_666: Jeżeli chodzi o poprzednią generację to PS4 jest jak najbardziej odpowiednim wyborem. Duża biblioteka gier, ceny starszych gier nie są wygórowane, na PS zawsze są jakieś promki itp. Na Xbox-e jest Game Pass więc gry wychodzą taniej ale według mnie jak ma się PC to lepiej brać Sony. PS4 można dostać w dobrych pieniądzach i jest stosunkowo bezawaryjna.
@macjan_666: jeśli chodzi o wspólne granie dorosły i dziecko to jednak wolałbym Xboxa, ale jeśli kupujesz dziecku konsola dla siebie i chcesz pograć w najlepsze gry pod względem fabuły to exclusivy ps są tu góra. Gry w podobnych cenach, abonament lepszy w gamepasie Xboxa, pady lepsze w ps ( nie musisz dokupywać akumulatorków i baterii)
@macjan_666: Ja dla 7 latka kupiłem Nintendo Switch i totalnie było warto. Exclusivity Nintendo są świetne i w takim wieku chyba lepiej pograć z dzieciakiem w Mario Odyssey niż uczyć mordować prostytutki w GTA ¯\_(ツ)_/¯. Jak dorośnie to i tak wyjdzie kolejna generacja.
@macjan_666

jest V1, V2 i OLED i wersja lite

V1 dał się modyfikować, lewe wsady.
V2 miał lepsza baterie od V1 poza tym najlepszy wybór na teraz
OLED - lepszy ekran, dużo osób chwiali, ale dla dzieciaka nie będzie różnicy jak będą grać podpięte do telewizora. No i cena wyższa niż v2

Jest jeszcze switch lite, ale tego nie podeppbiesz pod tv
@macjan_666: Niby są 4 wersje z czego 3 w sprzedaży ale poza Lite są bardzo podobne (różne kolory pomijam):
1. Lite - najtańsza bez opcji dokowania (podłączenia do telewizora) i bez opcji odpinania joy-conów - nie polecam
2. Orginalny V1 - w zasadzie już nie dostępny (chyba że używka) - podatny na problem joy-con drift
3. V2 - poprawiona wersja V1 ale ma lepszy czas pracy na baterii przez nowszy chipset,