Wpis z mikrobloga

@GoracyDelfin: Jeyowi to chyba zależało nawet bardziej, biorąc pod uwagę jego zmianę zachowania o 180 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Elizka przez cały program była kłótliwa i mówiła co myśli, to Jay zgrywał super miłego przyjaciela każdego, któremu nie zależy na finale.
Śliski typ
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin: To, że jedni lepiej udają a inni nie potrafią nie znaczy, że pozostali nie chcieli wygrać. Jedni lepiej dobrali przemowę, inni gorzej. Nie traktujmy chęci wygranej, w programie do tego stworzonym jako coś złego.
  • Odpowiedz
Chęć wygrania kasy w programie, w którym do wygrania jest kasa, to nic nagannego.
Ale niezbyt fortunnie wypada, gdy ktoś trąbi na prawo i lewo o tym, że nie jest zainteresowany finałem, a potem - gdy odpadnie przed finałem - strzela focha. To nie jest zbrodnia, to po prostu zabawna dla mnie jako oglądającej niespójność.
  • Odpowiedz
@JustyneczkaX: no właśnie,to niech nie ukrywają ( ͡° ͜ʖ ͡°) a potem jak odpuleni robią krzywe akcje i dramę odstawiają,
przeż jeśli by im wierzyć w to co mówili w temacie finału to sam fakt że byli tam tak długo,spotkali siebie,zakochali w sobie była ich ,,największą wygraną'' więc
,,my już jesteśmy wygrani'' cytując ich słowa
a rzeczywistość pokazuje ich zupełnie inaczej ,wściekłość,złość ,foch,ryk i żal do tzw.,,przyjaciół''
  • Odpowiedz
@GoracyDelfin myślę, że Elajzie faktycznie na hajsie zależało, natomiast Jay jako osoba z zasadami właśnie dla tej zasady chciał wygrać, bo najwyraźniej uważał, że jako jedyni z prawdziwym uczuciem na to zasługiwali
  • Odpowiedz
@blackabigail: miał wzloty i upadki, teraz ma miliony ale jak sam mówi nie bawi go ta ilość pieniędzy bo i tak myśli jak człowiek czyli nie kupuje najdroższych rzeczy.

Skoro nadal inwestuje to na kasie mu zależy.


on to traktuje jak gre, jak zabawe, jakby mu zależało na kasie to już dawno by przestał i cieszyłby się tym co ma i kupował to co najlepsze bo taka ilość pieniędzy spokojnie by
  • Odpowiedz
@JustyneczkaX: Ok, nie ma w tym nic złego. Ale w takim razie nie chodzisz i nie mówisz, że nie zależy ci na wygranej, że wygrałeś już najwięcej i możesz w każdej chwili odejść na luzie z programu. Serio nie dostrzegasz tego rozdźwięku?
  • Odpowiedz
@Nazanzibar: Widzę, ale jak się przyjrzysz pozostałym uczestnikom to zachowują się identycznie. A to, że w nerwach powiedzieli szczerze co myślą, to ich broszka. Nie ma co roztrząsać. Do programu zgłaszają się ludzie, którzy chcą dojść do finału. A Ci co odpadają wcześniej, zazwyczaj się do tego nie przyznają bo źle w kamerze to wygląda i później takie komentarze jak o J i E wychodzą. A oni nic złego nie zrobili.
  • Odpowiedz