Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam słabość do socjopatek.

Jakiś czas temu poznałem kobietę, bardzo ją polubiłem, wydawało mi się, że zaczynamy się przyjaźnić i że spotkałem w życiu bratnią duszę. Niestety prawda wyszła wtedy, kiedy okazałem zainteresowanie czymś więcej. Nie byłoby nic strasznego w tym gdybym został po prostu odrzucony, ale potraktowany z szacunkiem, tak w życiu bywa że uczucia nie muszą być odwzajemnione. Nie każda odmowa pójścia na randkę musi się kończyć tym, że obie strony się nienawidzą, a tak stało się w tym przypadku - zostałem znienawidzony, a przy próbie dojścia do tego czym sobie zasłużyłem na takie traktowanie usłyszałem, że nienawidzi takich ludzi jak ja, zarzucając mi cechy których nie mam - stwierdziła że jestem rozmemłany, chociaż wcześniej dostawałem od niej komplementy na temat tego jaki jestem zaradny, dzielny, ambitny i że się nie poddaję. Nie jestem w stanie odpowiedzieć sobie na pytanie co zrobiłem, że nastąpiła taka radykalna zmiana zdania na mój temat.

Najgorsze jest to, że rozum podpowiada, że znowu w swoim życiu natrafiłem na narcyza i dwulicową socjopatkę, natomiast serce cały czas próbuje znaleźć w tym człowieku dobro, bo niemożliwe jest że zaufałem i zauroczyłem się w osobie, która przez cały czas miała mnie za nic.

Nie liczę na porady co z tym zrobić, bo wiem że powinienem zamknąć ten rozdział, przestać się przejmować tym co się stało i cieszyć się, że maska opadła szybciej niż później. Muszę się po prostu wyżalić, bo od dawna nie mogę sobie ułożyć życia, daleko mi do #przegryw bo cała reszta, poza relacjami z kobietami jest na naprawdę wysokim poziomie, po prostu jakoś tak mam, że przyciągają mnie osoby niezdolne do odczuwania empatii.

Cholernie mnie wszystko w środku boli.

#rozowypasek #zwiazki #zaburzeniaosobowosci #narcyzm #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629607910cc38f1340f4c44f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: ehh troche podobną mam sytuację, moja dziewczyna(teraz nie wiem czy jeszcze dziewczyna) potrzebuje pełno atencjii i jest często niemalże takim narcyzem właśnie. Cokolwiek by się nie powiedziało np na temat jej wyglądu to ma to w dupie... Ważne dla niej jest by się na siłe wyróżniać, a przy tym oszpecać i wyglądać przez to jak kilo kartoflić. Nawet sytuacją z niemożnością spotkania się z powodu jednej ze stron(jej strony) wygląda
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że temat borderline ostatnio w modzie i tę łatkę łatwo przykleić, ale tutaj mamy eleganckie pierwsze czerwone flagi. Nagła zmiana podejścia do twojej osoby, od komplementowania do obelg i otwartej niechęci. To, że próbujesz u niej znaleźć dobro, to też konkretny sygnał. Większość facetów się na tym wykłada, bo myślą, że to oni jej pomogą. I krem de la krem, "niemożliwe, że zauroczyłem się w człowieku, który przez cały
@AnonimoweMirkoWyznania: uzalsz się nad sobą.

stwierdziła że jestem rozmemłany, chociaż wcześniej dostawałem od niej komplementy na temat tego jaki jestem zaradny, dzielny, ambitny i że się nie poddaję.


To że mówiła "A "nie wyklucza ze w innych okoliczciach nie powie "G". Możesz być zaradny i być róże lana #!$%@?.

Oszukujesz też sam siebie, mówisz o bratniej duszy i przyjaźni. A po tym o czymś więcej. Albo szukasz przyjaciółki albo czegoś więcej.