Wpis z mikrobloga

@p3ter: mam bratową która podobno od 3 lat chodzi na fitness i ma chorą tarczycę, jest solidnie grubsza ode mnie mimo że ja przytyłem 10 kg. No tak, ale ja na siłowni ćwiczyłem.
  • Odpowiedz
ale tak chłopy się do siebie po koleżeńsku zwracają xd


@woskrosenie: To że tak do kolegów mowisz to jedna sprawa (#!$%@? dość, że jedyne co umiecie to się wyzywać). Może ojciec do ciebie też tak mówi, ale mniejsza.

Ale tu mówimy jak chcesz tak powiedzieć do nieznajomego karka w nocy. Na 100% będzie zadowolony. Próbuj. I pokaż czy limo masz.
  • Odpowiedz
@p3ter: Serio mam chorą tarczycę, u mnie przewlekłe zapalenie tarczycy i jej niszczenie jest powiązane z tłem nerwowym.
Przy pandemii (bardzo duży stres w pracy, zostanie z chłopakiem, obawa o ojca który bardzo źle zniósł wirusa) byłam w stanie przytyć 15 kilo (z 52 do 67) w pół roku bez zmiany w żaden sposób nawyków żywieniowych. Po prostu metabolizm samoistnie spada, bo tarczyca siada, masz siłę tylko spać, a kalorie dotychczas
  • Odpowiedz
Możesz mieć chorą tarczyce. Fizyki nie oszukasz. Nadal liczy się CICO - calories in, calories out. Czyli jak żresz więcej niż potrzebujesz/przelasz to tyjesz. Nie da się tego zmienić.
  • Odpowiedz
nie prawda. Mam koleżanke, która ma chorą tarczycę i przy wzroście 160cm od kiedy Ją znam waży 50kg


@Welniak_91:

Moja żona ma chorą tarczycę i jest szczupła i zgrabna, więc grubasy przestańcie się zasłaniać chorobami tylko przyznacie, że jesteście leniwymi bułami.


@ElektrycznyelektronikPL: Ale wy mówicie o nadczynności czy niedoczynność tarczycy? Bo to ma akurat duże znaczenie w tym przypadku.
  • Odpowiedz