Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
zastanawiam się nad kupnem oculusa bądź Nintendo + Ring Fit Adventure. Co jest lepsze, żeby się doejchać po siłowni, bądź na trochę ruchu w leniwy dzień.
Pod względem czystej rozrywki lepsze exclusive na Nintendo czy gry na vr? Nie mam doświadczenia ani z tym, ani z tym, ale głównym celem ma być dodatkowa aktywność fizyczna
#oculus #vr #nintendoswitch
  • 13
Mam doświadczenie z VR i szczerze polecam. Produkt jest warty ceny. Jeśli się wahasz to pójdź do salonu VR i przetestuj. Taniej Ci to wyjdzie i sprawdzisz to na własnej skórze.
@NephilimV: Sam sobie odpowiedz czego chcesz.
VR to tylko granie stacjonarne, ruchowe, ograniczasz się do jednego typu rozrywki
Switch to więcej opcji kompetnie innych. Możliwość gry ruchowej stacjonarnie przed telewizorem. Ale przy tym wybór tych gier masz żaden - Ring Fit i tyle, no ale przynajmniej gra jest świetna.
Poza tym masz jeszcze inne możliwości - gra siedząc na kanapie, leżąc w łóżku, w pociągu itd. Gra jednocześnie z drugą osobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NephilimV: mam oba i jeśli chodzi o spalanie i ćwiczenie to jednak ring lepszy, bo na vr to tylko sobie łapami pomachasz, a ring to rzeczywiste ćwiczenia, treningi i masz porady jak prawidłowo wykonywać cwiczenia