Wpis z mikrobloga

Karczewski w RMF FM stwierdził, że kredyty (raty) wcale nie zdrożały o 100%, ponieważ on płacił 1775 zł. w 2020 r. a teraz płaci 1950 zł.

Wybrałem dobry bank, i tyle


Czyli wybraliście zły bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poza tym, Karczewski znajomego, któremu właśnie wzrósł kredyt o 100%, ale poszedł do oddziału i temu znajomemu powiedzieli, że hehe jakieś błędy się wkradły i mu zwrócili xDD serio tak powiedział.

https://www.youtube.com/watch?v=heI_GDiL3Rg
Od 17 minuty i 20 sekundy.

#gielda #kredythipoteczny #rmffm #bekazpisu
  • 31
  • Odpowiedz
@Thorrand teoretycznie moze byc to prawda jesli ma kredyt oparty o WIBOR6M i ostatnia aktualizacje mial niecale 6 msc temu, gdzie stopy były zdecydowanie nizsze niz teraz.
  • Odpowiedz
@Thorrand: Minus dla Mazurka, że nie wykorzystał sytuacji i go nie dojechał. Przecież mógł go wyjaśnić, wystarczyło wspomnieć o pozostałym okresie kredytowania i % spłaconej części odsetkowej. Możliwe, że sam nie ma wystarczającej wiedzy, ale w takim razie powinien podstawowych rzeczy się douczyć skoro miał o tym rozmawiać.
  • Odpowiedz
Karczewski w RMF FM stwierdził, że kredyty (raty) wcale nie zdrożały o 100%, ponieważ on płacił 1775 zł. w 2020 r. a teraz płaci 1950 zł.

Wybrałem dobry bank, i tyle

Czyli wybraliście zły bank ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thorrand: Czekam aż se pisowcy rowery kupią i na pytania o rosnące ceny benzyny będą odpowiadać że wybrali dobry sposób transportu i nic im nie zdrożało.

Napluć takiemu
  • Odpowiedz
@Thorrand ale generalnie ma koleś trochę racji...jeśli płacił 1775zl w okresie 01-02/2020 to mogło mu wzrosnąć teraz do 1950. Z tego względu ze obniżki stóp i rat były od marca 2020 w momencie rozpoczęcia pandemii. W tamtym okresie (01/02.2020) płaciłem ratę 1230zl - po obniżkach w związku z pandemia spadło mi na 903zl ale teraz wzrosło na 1450zl. Co do kwoty "bazowej" daje 220zl podwyżki....
  • Odpowiedz