Wpis z mikrobloga

@Nxtp: Właśnie kminie czy sobie tam nie wpłacić oszczędności na te 3 miesiące i zobaczyć po tym czasie jakie będą oferty dostępne :) Chyba logiczny pomysł i jeden z lepszych obecnie?
@hipeq69: Jeden z najelastyczniejszych. Wszystkie przelewy wypłacające darmowe, nie tylko pierwszy, można założyć samo konto oszczędnościowe i w razie W wypłacić hajs w bankomacie blikiem (nie da się płacić w sklepach). Przerzuciłem się z nesta gdzie było 3,5%.
@Nxtp: Ja nawet mam ogólnie zwykłe konto w ING (bez karty), więc tutaj uproszczona sprawa z wpłatą i ewentualną wypłatą itp. Chyba to ogarnę dla obecnej kasy, a za 3 miesiące zobaczę jakie będą oferty i coś dołożę do puli oszczędności
@hipeq69: @Nxtp: Panowie operujecie tak kasą między lokatami jak podchodzicie do tych skanów dowodu osobistego przy otwieraniu nowych kont? Teraz wyhaczyłem w BOś że jesy 7% tylko przy zakładaniu trzeba skan dowodu i się trochę cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pawell_17: Krążę między 5 bankami gdzie zakładałem wcześniej i tak konta promocyjne, wykręciłem na nich już chyba z 2k na przestrzeni 3 lat więc #!$%@? mam bo i tak mój dowód mają. Alerty bik w razie W wykupione, cóż tyle mogę jedynie zrobić.