Wpis z mikrobloga

CZY JESTEM WIELBŁĄDEM? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie, nie jestem, ale przeprowadzanie migracji na tag #programista25k jest dla mnie jak garb dla wielbłąda albo woda dla spragnionego na pustyni. Myślałem, że to fatamorgana, ale już 2^7 osób dołączyło do naszego tagu! To niesamowite jak nasza społeczność rośnie w siłę z dnia na dzień! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co zrobić, żeby zmigrować?

1. Obserwuj tag #programista25k
2. Zaplusuj i skomentuj ten wpis, by jak najwięcej osób dowiedziało się o przeprowadzanej migracji.
3. Oznaczaj swoje wpisy tagami #programista25k i #programista15k (#programista15k tylko podczas etapu przejściowego - do końca roku 2022).
4. Dodatkowo oznacz swój wpis tagiem #programista15kmigracja
5. Informuj osoby, które oznaczają swój wpis tylko tagiem #programista15k, że nowe czasy wymagają nowego tagu #programista25k i poproś te osoby o migrację na nowy tag - możesz ich też odesłać do tego wpisu.

#programista25k #programista15kmigracja #programista15k #programowanie
  • 17
że nowe czasy wymagają nowego tagu


@a5f5c1: nie, nie wymagają, wymagają tylko zmiany waluty tagu co można zrobić (albo i nie) bez ryzyka utraty użytkowników po drodze. Idź kopać bordo gdzie indziej ¯\_(ツ)_/¯
@a5f5c1: a wg. mnie nie warto bo to nic nie wnosi do tematu. 15k ma naście lat tradycji. Jest symbolem aspiracji i dążeń i nieformalnie od kilku lat jest to i tak 15k EUR. W ciągu roku gwarantuję ci że będziesz chciał migrację na 30-35k PLN i co znowu 2 tysiące osób będziesz wołał, ktoś nie przeczyta, ktoś się nie zgodzi i liczebność tagu zmaleje.
@keton22: @a5f5c1: już teraz #programista25k nie ma większego sensu - 15k było swego czasu takim świętym grallem - nie to że nie było wyższych kwot, ale osiągnięcie 15k oznaczało że już jesteś konkretnym kozakiem i zarabiasz w #!$%@?. 25k nie jest dzisiaj taką kwotą bo w zasadzie każdy senior jest w stanie znaleźć taką ofertę