Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#budujzwykopem #budownictwo #zalesie #bekazpodludzi
Buduje dom i to co #!$%@?ą fachowcy to jest jakaś masakra.

1. Przychodzą z poślizgiem kilku tygodniowym.
2. Po budowie chodzą jakby za karę
3. Zwróć im #!$%@? uwagę, że coś mają poprawić to wielce obrażeni, albo na drugi dzień się nie zjawią na budowie
4. Wycena, umowa - na umowie było 25 tys no ale wyszło na 35 także płać pan.

Taki #!$%@? #!$%@?, byłem taki głupi tylko do dachu.
Teraz jak ktoś mi tak robi to #!$%@? za bramę, wciskam mu hajs do ręki i niech się sądzi.
#!$%@? to.

Każda rozmowa nagrywana, monitoring na działce i mam was w #!$%@? robole.
Człowiek wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze a wy #!$%@? taką manianę i liczycie sobie jak za zboże.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62989c13666850b60d8fcdab
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: pracuje w wykończeniowce i zawsze jak czytam coś takiego albo słyszę od ludzi to aż smutno mi się robi. Z tatą zawsze staramy się wykonać naszą pracę porządnie, ładnie i schludnie. Oczywiście, jesteśmy tylko ludźmi i zawsze gdzies może być jakiś mały błąd ale zawsze robimy wszystko żeby klient był zadowolony, a przez takich pacanów już któryś raz z kolei ktoś ocenia nas z góry, a bo my to te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: potwierdzam, teściowie się budowali, było to samo. Teraz ja się buduje i już zaczynają kręcić, gościu dwa dni przed położeniem dachu zadzwonił i powiedział że #!$%@? xd ceny z kosmosu a jakość wykonania usługi to żart. Mój niebieski to co może woli zrobić sam niż się z nimi #!$%@?, doszliśmy do wniosku że taniej będzie jak się zwolni z pracy a będzie robić na budowie sam niż jakbysmy mieli brać