Wpis z mikrobloga

@Argonzz: ultra wide - za niskie żeby na tym w miare pracować, ale za to nierówno świeci. IMHO w większości przypadków elegancka ściema producentów - zamiast rozciągać pełnowymiarowy monitor utnijmy go w pionie i sklejmy 2 dupami ze sobą
.
  • Odpowiedz
@Argonzz: Przelicz piksele. Pełne 2x27" masz w 10 modelach na Xkomie np. w cenach minimum powyżej 4.000. Cała reszta to jakieś ulepy. Do choćby pracy z wstążkami porażka. A matryca zawsze będzie gorsza w porównaniu z płaskim zwykłym monitorem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Argonzz: jak mam dwa osobno to jeden mogę mieć gamingowy a drugi przystosowany do projektowania grafiki i na ramionach manipulować nimi w zależności od potrzeb. A tak to miał bym jeden średni panel do wszystkiego i do niczego. Ale spoko każdy ma to co mu potrzebne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: Miałem coś pośredniego między neutral good a chaotic good- monitor po prawej był tak samo wysoki jak ten z lewej, ale węższy (23" + 17"). Obecnie zazwyczaj true neutral, a czasem lawful neutral, ale lapek z lewej ( ͜͡ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hadzia: chyba nie chcesz powiedzieć że pracujesz na jakimś bieda monitorze za mniej niż 10k? Sorry ale za monitor to minimum żeby cokolwiek było widać.

@dzwiedz3000: ja nie projektuję grafiki więc nie potrzebuje Pro Display XDR. To naprawdę nisza która może rzeczywiście potrzebować więcej niż jednego panelu. Ale takich ludzi będzie z 0.0000000000000001%
  • Odpowiedz