Wpis z mikrobloga

Chciałabym wam podziękować na szybko bo zaraz lecę do roboty na 10h fizycznie orać na przeciwbólowych ehh tak to jest HP się kończy i wraca codzienność xD Ale dużo radości, dużo #!$%@?, dużo śmiechu, dużo smutku i dużo wsparcia mi tu daliście <3 W ogóle to my powinnismy swój hotel nakręcić albo się spotkać jako ekipa #takimamytag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że w HP6 zostaniecie komentować z nami (tak, wy zielonki też, nawet te opłacone) i HP doczeka się 14 jak nie 17 edycji xD
Ten sezon mi się bardzo podobał, HP4 podłamało mnie psychicznie a tutaj parę osób ratowało poziom, już pierwsze odcinki były zabawne i uczestnicy też okazali się jak to się mówi charakterystyczni, z osobowością? No każdy się czymś wyróżniał także bardzo fajne castingi. Ogółem nie było tak źle i szybko zleciało, czyli byle do sierpnia? ^^ Udanych wakacji wam życzę i nie skaczcie na główkę lov <333

@Rosalinea @Lolek1011 @bubba222 @crazy_frog @Kakarot_Z @leemealitie @slepauliczka @Dewasta @SokMalinowy @Hogataa26 @yolllx33 @agahej @agulana @Wojko jesteście super kocham was <333333

#hotelparadise
  • 47
@Opportunist: O jeeeej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak miło. Jesteś cudowna( ʖ̯)

Ja również dziękuję wszystkim za wszystkie emocje, żarty, spiny, szydery, memy i za Waszą niezawodną obecność na #takimamytag. Nie wiem, czy bym oglądała ten program bez Was.

Oprócz niezawodnej i jedynej w swoim rodzaju @Opportunist,

dziękuję także wszystkim, którzy zostali już wymienieni i mojej Wykopowej rodzinie: