Wpis z mikrobloga

@Ex3_: jak chcesz to zrobić w 1 dzień to po cholerę tyle tego wszystkiego targasz? będziesz robić 2-3h postoje, aklimatyzację i biwak czy co? Ruszasz 4-5 rano, przy średniej przelotowej 25-27 masz 15h netto jazdy + jakiś postój na uzupełnienie prowiantu, na 20-21 jesteś na miejscu. Gdzie chcesz sobie jajca smarować i ładować te wszystkie elektro sprzęty? 80% z tej listy jest do odrzucenia
  • Odpowiedz
@dablju_: Plan mam na przelotową 25 i start o północy. Do tej pory robiłem max 120km jazdy więc nie do końca wiem czego się spodziewać.
Jak widzisz coś do wywalenia to pisz, bo 80% to sporo ;)
  • Odpowiedz
@Ex3_: Ja tam się na bikepackingu nie znam, bo najdłużej jechałem jakieś 8-9h (3 bidony i podsiodłówka, wyszedł 1 postój xD), ale na co tyle rzeczy?
Skoro bierzesz kurtkę to po co jeszcze bluzę? Na serio potrzeba kabli i ładowarki jak masz powerbanka? 2 multitoole? Jaki sens ma pompka co2 na tak długą trasę skoro i tak masz normaną? Szczoteczka, pasta, chamois cream (będziesz w trakcie jazdy smarował dupę?), krem z
  • Odpowiedz
@G0lomp: Kable i powerbank biorę bo żadne z moich urządzeń nie wytrzyma 15-17h jazdy. Na koniec ląduję w hotelu więc chciałbym się też odświeżyć. Faktycznie krem chamois można odrzucić. Kurtka przeciwdeszczowa raczej odpadnie bo jak będzie miało padać to sobie termin przesunę.
  • Odpowiedz
@Ex3_: ja jechalem miesiac temu 300km to tak wygladala moja lista.
Bez sensu bierzesz tyle rzeczy na zmienna pogode, przeciez masz prognozy i na pare godzin sprawdzaja sie w wiekszosci. Żarcie możesz uzupełnić na paru przystankach, ktore wykonasz. Zatrzymujesz sie na stacji, kupujesz hotdoga, zelki i w tym czasie podladowujesz sprzet i tyle. Taka wielka paczka tylko niepotrzebnie utrudniasz sobie zadanie. Sprzet typu hak tez bez sensu brac. Takie rzeczy psuja
Tigermass - @Ex3_: ja jechalem miesiac temu 300km to tak wygladala moja lista. 
Bez ...

źródło: comment_16542607730sDxxMJCbMJqlWmLqvH99h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz