Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Wendzikowska tłumaczy się ze swojej wypowiedzi w TVNie, wskazując słusznie, że słowo przystojny znaczyło kiedyś to samo co wysoki, postawny. Ignoruje fakt, że gdyby mówiła w studiu o stolcu, ludzie pomyśleliby o gównie, a nie o tronie. Sprytnie przemilcza też drugą część swojej wypowiedzi, że Cruise nie przekonuje jej do swojej męskości. Dziwi ją tak szeroka reakcja na jej słowa, co nie jest zaskoczeniem, ponieważ obrażanie mężczyzn z powodu cech, na które nie mieli wpływu było do tej pory społecznie akceptowane. Szczerze mówiąc, sam jestem zaskoczony i zbudowany powszechnie negatywnym odbiorem jej słów.

#mizoandria #pieklomezczyzn #heightism #blackpill #logikarozowychpaskow
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
W sumie jest to dość zabawne, bo nie powiedziała w zasadzie niczego ponad to, co powtarzają na co dzień niskim facetom ich babcie, matki, siostry, koleżanki, czy nawet obce kobiety. Wendzikowska stała się tu trochę kozłem ofiarnym, który oberwał podwójnie, za grzechy swoje i wszystkich p0lek. Gdyby wypowiedziała te słowa kilka lat temu, nikt by jej nie skrytykował. Hipokryzja „ciałopozytywnych” celebrytek i feministek przekroczyła jednak masę krytyczną i nastąpiła eksplozja. Być może
@Fracture: A ja tam szanuje szczerość. Oburzenie jest nie na miejscu. Po prostu powiedziała prawdę. Powiedziała co myśli sama i zdecydowana większość kobiet. Nie rozumiem presji, aby zmuszać ludzi do kłamania. Wole prawdę niż teksty, ze facet 165 cm jest przystojny, bo wzrost jest bez znaczenia. Otóż ma znaczenie. Nawet faceci nie będą mieli poważania dla facetow, którzy maja np 165 cm. Za to dobrze zbudowany byczek 200 cm zawsze wzbudzi
@JediKnight: Tak. Nie można nikogo zmusić do szacunku czy pożądania. Według mnie ludzie nie powinni być zmuszani do niewolniczej pracy na potrzeby obcych ludzi. Jeśli niski facet ma małe szanse na założenie rodziny to trudno. Jednak zmuszanie go przy pomocy podatków, parapodatkow i inflacji do do finansowania cudzych dzieci, samotnych matek i emerytek to zbrodnia i niewolnictwo. Przegryw powinien mieć prawo do tego, aby wydawać swoje pieniądze na własne potrzeby -
@Blackmore:

W aspekcie finansowania dobrego zycia kobietom itd przez przegrywow calkowicie sie zgadzam i jako samotny mezczyzna ktory planuje zalozyc dzialalnosc gospodarcza mam takie odczucia.
Chodzi mi jednak bardziej o takie kwestie spoleczne:czy takie Wendzikowskie nie doprowadza do tego ze niscy mezczyzni beda dysfunkcyjni spolecznie? Nie zostana calkowicie z niego wykluczeni bez mozliwosci rozwijania sie?
@Blackmore:

Dodam jeszcze.Uwazam ze glownym problemem incelizmu jest wlasnie to ze z pewnej grupy mezczyzn robi sie totalnych niewolnikow a nie sam brak dostepu do kobiet i seksu.
Bunt przegrywow oznacza calkowity upadek systemu bo zabraknie pieniezkow na kobiety i emerytow dlatego nalezy sie spodziewac ze gdy ta wyzyskiwana grupa meczyzn podniesie glowe wtedy moga dziac sie naprawde straszne rzeczy.
@21374201: plus głupie jest również potępianie takich preferencji bo na to składa się wiele czynników, że takowe posoadamy. U mnie w rodzinie połowa kobiet jest z niższymi partnerami, reszta z wyższymi z wielu powodów (np. przez wyśmiewanie się w szkole z tego, że są wysokie dlatego znalazły kogoś kto jest wysoki i zaakceptował ich wzrost)
@Fracture: Gdyby kobiecy wygląd nie był ceniony wyżej od pracy inżyniera, to nikt by nie dawał tej pani czasu antenowego na gadanie głupot. Faceci facetom zgotowali taki los.
@Blackmore: ciekawa, choć utopijna opinia. Tzw. społeczeństwo jest zbudowane na kłamstwach. Prawda jest używana tylko w wypadkach, kiedy jest to korzystne. W tym wypadku, p0lka powiedziała prawdę, ponieważ liczyła na heheszki i high 5, zapominając, że nie jest wśród zdegenerowanych psiapsiół tylko w TV

Według mnie ludzie nie powinni być zmuszani do niewolniczej pracy na potrzeby obcych ludzi


W takim wypadku właściwym kierunkiem byłoby zorganizowanie insurekcji manletowskiej, a nie jakieś ugody
@Fracture

W sumie jest to dość zabawne, bo nie powiedziała w zasadzie niczego

Ale to nie był problem, że to powiedziała. Problemem są podwójne standardy - nie można publicznie powiedzieć o kobiecie, że jest gruba i to jest złe, a świniarstwo się teraz promuje.

Ale te same środowiska nie mają problemu wytykać cechy wyglądu mężczyzn.
@tarushiba: ogólnie to bardzo mały procent mężczyzn ma wgl szanse na bycie napastowanym seksualnie, ale nie zmienia to faktu, że widać, że Cavillowi - delikatnie mówiąc - się to nie podoba, i ja akurat w pełni mu współczuję. Pewnie pamięta, jak był traktowany za czasów dzieciństwa, kiedy był gruby - wtedy żadna nawet by na niego nie splunęła. Chciałby porozmawiać o czymś ciekawym, ale nie może przez śluzarstwo tych bab