Wpis z mikrobloga

#mcdonalds
Co powinien mieć dzalapinio burger w maku?
W sensie miałem bułkę jakąś podeszwę od buta i jakiś majonez. Zakładam że powinno być też dzalapinio tzn fajnie by było jakby było. A coś oprócz tego jest w tym burgerze jakiś ser czy coś?
Zastanawiam się czego brakuje. Kiedyś dostałem 2foru chikker frytki bez chikkera.
No i klasyk cheesburger bez sera to już się przyzwyczaiłem.
  • 6
@Zerero: @Vadzior: @X2X2X: dzięki dzięki, rozumiem że kazdy może się pomylić dlatego już się przyzwyczaiłem do tego że kupuje cheesa bez sera a place za ser.
Chikker bez chikkera to raz się zdarzył a no jalapeno bez jalapeno cebuli jak mówicie i bez żadnego drugiego sosu to już mnie dziś #!$%@?ło.
Były tłu głosy wyższości maka nad surowymi kurczakami z KFC. No to dla mnie bez różnicy.
druga kwestia to duża rotacja pracowników, na robieniu kanapek w szczytowym ruchu typu sobota niedziela potrafią dać osobę która nie zna składu kanapek, zamówień multum starasz się jakoś wyrabiać a ci z wyższą " rangą - menadżer zmiany " jeszcze mówi że masz kontrolować co druga osoba która jest z tobą co do kanapek wkłada XD brzmi może śmiesznie ale tak się zdarza