Wpis z mikrobloga

-Logiczna jest z Tobą coraz lepiej. Od dawna nie miałeś napadu ale twierdzisz że Ci Indygo nadal Cie prześladują
-Tak, szepczą mi bym grał w ich #gre, czuje się coraz słabiej, zaczynam mieć nawet wrażenie że mają racje
-Dobrze, zajmijmy się tym w takim razie. Co takiego Ci szepczą Logiczna? Z czym dokładnie mają racje?
-(No nie wiem może z tym że świat uznał Boxdela za króla internetu a my wiemy ile złych rzeczy zrobił i ile osób oszukał i wykorzystał? Z tym że nasi idole z dzieciństwa okazali się zwykłymi oszustami? Że to wszystko to tylko spektakl? Całe to środowisko omamia nas sztucznymi konfliktami i nic nie znaczącymi wpisami o niczym, reklamami, scamami, nieistniejącymi wizerunkami a my w tym trwamy? To wszystko to jedna wielka maskarada. Wspieramy ich naszym czasem, naszą uwagą, naszymi pieniędzmi dając im donate i kupując PPV tylko po to by przez chwile ogłuszyć nasze zmysły i to co w nas siedzi na prawde? Czy tego chcieliśmy? Przekupnych pseudo szeryfów którzy mieli zrobić z tym porządek a zostali wciągnięci? Hejtujemy ich a tymczasem zapewniamy im rozgłos i jeszcze większe zasięgi zamiast zastanowić się nad własnymi potrzebami i tym co płynie z naszego wnętrza. Każdy z nas wie o co w tym chodzi ale ogłupiamy się igrzyskom i tym że osoby których nie lubimy dostają na dziure wiedząc jednocześnie że potem na ich konto przychodzi kasa o wartości 1/4 mieszkania a oni się z nas śmieją?Czy tak ma wyglądać ten świat? Pier*ole ten świat)
-Logiczna, nic nie mówisz
-hmm, #abodzo dzidzia
#famemma
Pobierz
źródło: comment_1654330467X2WLujSsz768987eta6wAO.jpg
  • 1
@LogicznaKalkulacja: Widziałem rzeczy których twoja wyobraźnia nie może pojąć widziałem #zanzigar w ogniu #indie pochłonięte zarazą - od nienawiści się zaczęło... i nienawiść to wszystko co mi zostało wszystko co było dla mnie ważne - umarło. Jestem chyba najbardziej samotnym człowiekiem na świecie
zaczęło się od nienawiści i na niej się skończyło
- zatoczyłem więc koło . . . Nadszedł czas bym #umarl #cigam