Wpis z mikrobloga

@daj_lyka: tolerancję to ja mam do shotów konopnych, szczególnie do hempshotów. Z bomby nie schodzę już spory kawał czasu. Na codzień wypijam olejki od kombinatu konopnego. 30ml olejku od nich codziennie- tolerancja ta sama, działanie to samo. Ale gdy biorę się za hempshoty to na drugi dzień muszę lecieć z dawką conajmniej 2x mocniejszą, żeby odpłynąć jak dnia poprzedniego. Także nie jestem jakimś tam userem z pierwszej łapanki. A dla osoby
@Bulczan: klepnie wszystko co ma full spectrum. Jedyną kwestią jest ilość, którą spożyjesz. Olejek za 30zł 30ml wypity na hejnał robi bardzo dobrze i jak wspomniałem, nie buduje (przynajmniej mi) tak wielkiej tolerancji jak greenouty czy hempshoty. Tylko smak mają wytrawny dosyć, bo to sam czysty olej, bez żadnych dodatków smakowych.
I jeszcze jako ciekawostkę dołączę część maila, który dostałem od kombinatu, tak w ramach całego przeliczania ile mg THC znajduje
@Mokin12: według ich badań w tym normalnym 500mg cbd za 35zł powinno być do 14mg thc (przyjmując gęstość ok. 0.9g/ml) więc ma prawo działać, tyle że nie ma w badaniu ile tego thc jest faktycznie, jedynie że jest "mniej niż"
@Mokin12: kupuję butlę 240ml za 240zł i gratis otrzymujesz pustą 30ml buteleczkę do odmierzania dawek. Pijam 30ml, dosyć długo się ładuje ze względu na to, że jest to sam olej. Bombka piękna, mocno sativowa. Możesz sobie kupić oczywiście olejki w wersji 30ml, jeden jest słabszy, drugi teoretycznie mocniejszy. Aczkolwiek bardziej się opłaca wybrać tańszą wersję. Dobrym nawykiem również będzie po wypiciu przepłukanie buteleczki, bo konsystencja powoduje, że czasem nie wszystko spłynie