Wpis z mikrobloga

@Aurelia2021: Można o nich wiele powiedzieć ale pośrednio sporo contentu z perspektywy całego sezonu zrobili - ja się przyznaję że im kibicowałem, szczególnie Jayowi i bardzo się zawiodłem na stylu w jakim ich przygoda z HP się kończyła. Mimo wszystko bez nich ten sezon byłby nudnawy bo generowali trochę emocji.
Mimo wszystko trzeba przyznać że potrafią grać w "internety" - pierwszy filmik wrzuclili i mają po zaledwie jednym dniu prawie dwa
@Olostro: nie wiem - jestem fanem programów typu reality - jak był BB i pisałem komentarze to nikt mi niczego nie zarzucał, przy LI też swego czasu trochę się udzielałem w komentarzach też był spokój, a przy HP jak mam załóżmy inne zdanie niż "większość" to piszą że jestem zwiążany z HP. Jak HP5 się zaczynał to kibicowałem Marice bo wydawała się pozytywna, potem sympatię przeniosłem Jaya i też było ok,
@kipman1: ja też kibicowałam Matiemu :) i tu na początku Marice i Jayowi :) i Jayowi też później - bez Elizy. W ostatnich odcinkach już niestety nie. Tak więc podobnie, tylko dopiero w tym HP tu wlazłam :)
@MajaF1: Mati miał się za lepszego o tej Ingi bo jak on ją miał gdzieś to potem chciał żeby ona była za nim.
Dobrego mu Inga dała pstryczka zasłużonego Dlatego Mati wcale nie jest taki fajny jak go tu okrzyknęli
@Olostro: ja o Indze nic nie pisałem i zgadzam się z tobą - mało tego - uważam że obiektywnie Mati z Vanessą nie zasłużyli na wygraną jeszcze bardziej niż Jay i Eliza bo niczego w programie nie wygrali (konkurencje), a jako para też jakaś bardzo silna nie była. Chodziło mi że z persoektywy całego programu mu kibicowałem bo nie lubiłem starej gwardii, a jak odpadł to wiadomo i zgadam się z
@Olostro: ja w progranie przymykałem oko na to jakim jest dupkiem bo nie lubiłem łoniala, klauno i tej paczki. Po programie poznałem go przy jakiejś kampanii gdzie uczestniczyl Kasjo, a ten latał za nim. W dużym skrócie - okazał się prymitywem z wielkim ego i IQ wiewiórki - totalny odpał.