Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wchodził ktoś może niedawno na ten kościółek w na górze na południu od Kolymbi? Normalnie oglądałem na yt jak sobie gościu na legalu wchodził bez problemu a tu na miejscu mi mówią że nie ma tam wejścia. To samo w hotelu i w lokalnym biurze z wycieczkami. Co nagle zniknęła ścieżka? Nie chce mi się liczyć na te autobusy miejskie bo to lipa totalna.

#grecja #rodos
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Unik4t: normalnie jest bramka z napisem ze do tsambiki. Znajdź na yt kanał forumwiedzy i wpisz rodos. On tam drogę pokazuje. Ale jest spory kawałek już do samej bramki. Nam się odechciało. Ostatni dzień poleżymy :p na pewno płyn na symi. Warto bardzo. Ale katamaranem bo te inne złomy to tam długo płyną. Polecam rodosdreamtours.
@schreder: @Unik4t: tą ścieżką to bym się w życiu nie wybrał i bramka i góry jest zamknięta. Normalna trasa jest przez Kolombie od drugiej strony. Widok fajny ale pieszo to średnio polecam. W dwie strony całość mi wyszła pod 15km.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poison101: kurde, go już nie wiem. W recenzjach tego miejsca na google, jest komentarz że można samochodem podjechać i potem już niewiele zostaje do przejścia.
@Unik4t: tak, można podjechać pod restauracje panoramic view i stamtąd wejść po 300 schodach.

W sumie to teraz zobaczyłem ta ścieżkę i prowadzi ona właśnie pod restauracje a nie bezpośrednio pod sanktuarium. Z tylu była furtka zamknięta to myślałem że ludzie wchodzili tamtędy na szczyt. Restauracja jest dużo niżej.