Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@sl1der Ja już od 12 lat posługuję się narzędziami na baterię. Przez moje ręce (za własne pieniądze, zakupione, oczywiście zawsze z górnej pólki elektro-narzędzia) przeszły firmy Ryobi (wiem, to noe górna pólka), Makita, De-Walt, Bosch i z własnego doświadczenia - wiem, że miały te firmy dużo wad za skórą... Nie wiem jak jest teraz? Ale odkąd pracuję na #milwaukee jeszcze nie przydarzył mi się z nimi żaden incydent, jak z firmami powyżej.
  • Odpowiedz
@masqar: ja może nie katuje tak bardzo elektrotools, ale makitę chwalę sobie. Milwauke miałem raz w ręce i nie mogę wiele powiedzieć, ale na pewno jeszcze bedzie okazja. pozdro
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ChrzanCzlowiek Witaj. Posiadam M1w jak i M18. To przy pracach domowych i remontów M12 jest wystarczający - naprawdę... Baterie długo trzymają, dziury w betonie wiertłami udarowymi dają sobie też radę. Wygodne i lekkie. Od dłuższej pracy ręce nie bolą... Rodzicom cały dom nimi wyrrmontowałem, została tylko łazienka im do rrmontu, co mam w planach zrobić to latem.
M18 nie używam tak często, bo sensu nie ma przy takich pracach. Przy samochodzie, to
  • Odpowiedz