Wpis z mikrobloga

Dość często ostatnimi czasy przychodzi mi rozmyślać na temat polskiej spuścizny, polskiego dorobku intelektualnego, literackiego, ogólnie dziedzictwa kulturowego. Przychodzi mi na myśl ten, którego przewidział Adam Mickiewicz pisząc "a imię jego czterdzieści i cztery". Przychodzi mi na myśl Chrystus, którego wydała nasza madka - Polska. Przychodzi mi Chrystus który miał 12 milionów uczniów tylko poza granicami. Ten, którego potrzebowaliśmy, ale na którego nie zasługiwaliśmy, nie zasługujemy i z takim podejściem zasługiwać nie będziemy nigdy. Ten ponadczasowy, ten którego nauki trwają mimo jego odejścia. Chrystus który łapie ryby w sieci internetowe.

XD chodzi mi po głowie myśl zrobienia akcji C.E.B.U.L.A.R.Z.II ale o tym zaraz. Generalnie uważam że jest to naprawdę duża legenda, większa od rafonixa, magicala który bił rekordy lajwów. Zauważmy ze na początku było słowo, a potem z tego słowa zrobiło się 80% polskich memow, powiedzeń, slangu. Polaki cebulaki, to właśnie testo zapoczątkował polaka nosacza. Można powiedzieć że testoviron jest fundamentem polskiego internetu. Był okrutnie szczery ukazując wady Polaków robaków, samemu posiadając wyższe wykształcenie, więcej rolexow niż polak majtek, tajemną wiedzę nt całek, 2 luksusowe samochody. Pół Polak, za to w całości żyd. Idealna sylwetka greckiego Boga. Sam zarabiał 200 USD na godzinę. Skąd o tym wiem? Bredze.

Zżera mnie ciekawość co stało się z testo. Snuje teorie, na podstawie ostatnich filmików, gdzie mieszkankę nie wyglądało na aż tak bogate, że testo musiał zmienić pracę na mniej atrakcyjna finansowo. Analizując w wolnych chwilach jego postać dochodzę do wniosku że tak naprawdę był samotnym człowiekiem. Najprawdopodobniej po prostu znudzilo mu się nagrywanie, o czym też wspominał. Kto odpowie nam na te pytania lepiej jak testoviron?

Proponuję akcje CEBULARZ II. To zbyt duża legenda, by po prostu odeszła w zapomnienie zważając na to co robią algorytmy you tube'a z testovironem. Św. Łukasza Stanisławowskiego trzeba odszukać na jakikolwiek sposób. Myślę że Dobra opcja byłoby przejrzenie faktur z bmw, jego adresu pod którym mieszkał (Polaków w Chicago jest dużo, ktoś może podjechać zapytać aż natrafimy na trop).

Anonki to nie jest moje widzimisię. Nie robię tego z nudów. Polską spuściznę trzeba pielęgnować, trzeba znaleźć Testo, ukorzyc się przed nim i oznajmić, że miał rację. W tej chwili odpowiadamy przed historią i być może polski robak przeistoczy się w pięknego motyla. Prawda, to są piękne złote drzwi. Ale robaki nie są piękne. Piękne są pomarańcze, ale nie robaczywe.

Biorę po 200 CBLN od każdej z drużyn u słucham państwa. Co możemy zrobić?

#testoviron #chicago #illinois #cebularz #cebularz2 #lukaksz #stanislawowski
AnalnyRozbojnik - Dość często ostatnimi czasy przychodzi mi rozmyślać na temat polski...

źródło: comment_1654387810cks48NWsMmVzSMe3pTp0Sz.jpg

Pobierz
  • 6