Wpis z mikrobloga

Mireczki dzisiaj idę do dyrektora w #praca po nowe krzesło... Pracuje tutaj 1.5 roku i ciągle siedzę na czymś takim. Kręgosłup już mnie #!$%@?.
Byłem w roku 2021, to słyszałem ciągle, że nie ma pieniędzy na KRZESŁA #!$%@?, gdzie sprawdziłem raport finansowych po KRS i okazało się że spółka miała 9 mln zysku.
Dzisiaj idę znów, bo mnie coś strzeli.

#zalesie #pracbaza #januszex #januszebiznesu
Chicoxxx66 - Mireczki dzisiaj idę do dyrektora w #praca po nowe krzesło... Pracuje tu...

źródło: comment_1654495481MfQ4jyfChVzQhmVK18TF6u.jpg

Pobierz
  • 20
@Chicoxxx66: Pracowałem kiedys w biurze w lokalnej fabryce smrodu. Zacząłem jako stażysta jeszcze na studiach i dostałem takie krzesło jak na zdjęciu. Prosiłem, prosiłem, nie mogłem się doprosić o nowe krzesło. Każdy miał wygodne, obrotowe, a ja takie wypierdziane bez oparcia na ręce.
Po paru miesiącach jebną2łem tą robotą.
@no_proof: Faktycznie, janusz dobrodziej straci paręnaście tysięcy złotych jednorazowo na parę lat na zakup krzesel żeby poprawić komfort pracowników. Mentalność niewolnika
@Chicoxxx66
@taguje w poprzedniej pracy takie miałem XD Mała firma 6 osób, ja przyszedłem jako nowy cała reszta od początku w firmie, jak powiedziałem że do kompa to chyba inne krzesło to jak na idiote się patrzą bo oni cały czas na takim siedzą i żyją XD A janusz też na takim siedzi i po co inne jak to wygodne
@Chicoxxx66:
Tak jak napisali poprzednicy

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 1 grudnia 1998 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe.

(…)

5.1.Krzesło stanowiące wyposażenie stanowiska pracy powinno posiadać:

dostateczną stabilność, przez wyposażenie go w podstawę co najmniej pięciopodporową z kółkami jezdnymi,
wymiary oparcia i siedziska, zapewniające wygodną pozycję ciała i swobodę ruchów,
regulację wysokości siedziska w zakresie 400÷500 mm, licząc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Chicoxxx66: idz do rodzinnego, potem do kręgarza zeby dal ci papier ze masz kregoslup zniszczony przez krzeslo, z kopia pisma idziesz do bhpowca i on majac papier od lekarza albo kupi ci odpowiednie krzeslo albo bedzie odpowiadał w razie wypadku/choroby twojego kregoslupa.
poniewaz im wiecej papieru tym dupa czystsza pewnie poleci do dyrektora zalatwiac pieniadze na krzeslo