Wpis z mikrobloga

Podpowiedzcie jakie urządzenie wielofunkcyjne wybrać:
- Epson Ecotank L3211
vs
- Brother T425W

Urządzenia w sumie parametrami są podobne do siebie. Pytanie który z nich będzie miał lepszą głowicę, mniej podatną na wysychanie tuszu? To jest urządzenie dla rodziców, co najmniej raz w miesiącu coś drukują lub skanują, ale może być tak że przez np. 2 tygodnie nie będzie ono uruchamiane (wiem że lepsza byłaby laserówka, ale oni chcą kolor. A cenę laserówki kolorowej aktualnie przemilczę).

Pozwolę sobie zawołać @drtusz bo widzę, że to dobry specjalista w tych sprawach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#drukarki #drukarka #epson #brother #urzadzeniawielofunkcyjne #druk
  • 8
@hit_malinowy w temacie zasychania głowic i efektywności ich udrożniania wybrałbym zdecydowanie Epsona. Ale to tylko moja prywatna opinia, z Epsonami nigdy nie ma problemów, gdzie w Brotherach czasami coś przyschnie i faktycznie trudniej jest wrócić do 100% prawidłowego wydruku.
@shido: jakoś nie przekonuje mnie ten samsung. Taki słabo porządny jest. A co powiesz na temat kupienia całej drukarni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Pomyliłem się w modelu Epsona, a już nie mogę edytować : chodziło mi o Epson Ecotank L3251 z WIFI
@hit_malinowy: w sytuacji, gdy drukowanie będzie sporadyczne, rekomenduję Brothera. Większość z tych urządzeń ma automatyczny system czyszczenia. Wystarczy, że drukarka będzie non stop podłączona do prądu, a zadba o to, aby w głowicach nic nie zaschło.
@drtusz: Dziękuje, a może trochę głupie pytanie: czy jeżeli Brother będzie robił automatyczny system czyszczenia (z tego co czytam robi to codziennie w nocy) to nie nastąpi szybko zapełnienie tzw. pampersa?