Wpis z mikrobloga

@kaitek666: dobrze, że desygnowany ci, twój osobisty, chińczyk nie robi tak ze wszystkimi twoimi danymi na telefonie xD

Ja tam bardziej komfortowo czuję się oddając dane Amerykanom, ale co kto woli
  • Odpowiedz
@MLGkunek: Ale jakich dowodów potrzebujesz? Google zasysa dane z Androidowych telefonów (w sumie z każdego urządzenia) szybciej niż pies karmę ze swojej miski. Gmail skanuje maile, Photos skanuje zdjęcia i szkoli na nich AI, Mapy zapisują twoją lokalizację co do metra a Chrome to jak wrota do piekła śledzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka jest cena ich usług, wystarczy przeczytać regulamin. Apple ma swoje za uszami ale
  • Odpowiedz
@Oknonapodworze: Kwestia przestawienia się. Mi to zajęło może kilka godzin (a jaka radość z tego przeglądania apek, których nie muszę zamykać, bo nic nie zamula ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Tak samo, jak przyzwyczajenie się do command na klawiaturze kompa. No i magia airdropa - np. po dniu, kiedy korzystam z prywatnego kompa i chcę przerzucić pliki i projekty na służbowy
  • Odpowiedz
@ProResHq: @Oknonapodworze:
można po prostu przeciągnąć palcem od lewej krawędzi w kierunku prawej krawędzi i w ten sposób "cofać".
Żeby cofnąć jakąś listę np. galerię zdjęć maksymalnie do góry to też to fajnie rozwiązali, mianowicie wystarczy kliknąć górny pasek ekranu, ten na którym jest godzina i stan baterii.
  • Odpowiedz
No ok, do wszystkiego można się przyzwyczaić. Tylko ja nie chce się przyzwyczając do gorszego, skoro mogę mieć inne bardzo proste rozwiązanie :) Strasznie mnie to denerwowało i odezwał się we mnie buntownik i dałem sobie spokój. Tak samo chyba nie da sie zrobić by ios zamykał aplikacje w tle, w czasie gdy mamy zablokowany ekran. @zloty_wkret: @ProResHq:
  • Odpowiedz