Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, moze ktos z was to przechodził. Miałem wymaz z prostaty i wyszło, ze mam gronkowca, wyleczylem po 3 antybiotykach i juz z wymazu pisze, ze czysto, ale nadal mam objawy takie jak np. czuje parcie w podbrzuszu, a nie w cewce moczowej, czasem po wytrysku mnie szczypie w cewce moczowej i czuje ucisk na jadrach. Co to jeszcze może byc? Tera biore furagina + wit. c + zurawina i chyba nie działa, ale jeszcze nie skonczylem. Jakie badania jeszcze moge zrobic?
#urolog #lekarz #urologia #kiciochpyta #zdrowie #problem #szpital
  • 19
@Mocarz888 ja też mam, ale w cewce. To s. aureus? Ja dostałem antybiotyk cerufoksym, ale mnie piecze, boli i mam przewalone ogólnie z cewką moczową. Trochę złagodził objawy, mogę ci wysłać wynik wymazu przed i po antybiotyku. Jutro jade do nowego urologa podpytać co i jak i szukać daleszego leczenia. Te tabletki na żurawinie nic nie dają..
@Mocarz888 tak, tego nie da się chyba zwalczyć. ale będę dalej próbował się leczyć i może jakimś cudem któryś lek go załatwi tylko nie wiem jak to wyjdzie bo nie licząc anginy to ciężko o antybiotyk
@Mocarz888 mi pomagał przed antybiotykiem octenisept na ujście cewki (miejscowo, inaczej nie powinno się) po Zamurze (ten cefuroksym) trochę mniej pomaga xD https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6549389/ takie opracowanie naukowe, s aureus w 59% powodem zapalenia cewki czyli to co ja mam U mnie chyba to jest, złapane z seksu oralnego, ciekawe jak u ciebie w prostacie się to znalazło? Na moje musisz szukać jakiegoś leczenia... Picie wody 2L nie pomoże raczej, spróbuj od lekarza wziąć
@stuwykopek: a w lato to ja nawet pije po 4-5 l wody i tez nic nie pomaga :D Wlasnie ja juz nie chce antybiotyku, bo czuje juz w ukladzie pokarmowym skutki tego, a nie dam rady przypomniec sobie tego 2 antybiotyku, ale pomocny moze tez byc propolis
@stuwykopek: w sensie może nie chodzi o to, ze na zoladku czuje az tak zle, tylko ja jeszcze mam refluks i zapalenie zoladka, a jak mam wyleczyc zapalenie zoladka to musze ipp brac a one oslabiaja dzialanie antybiotykow i to jest polaczenie takie, ze moge sibo sie nabawic, jak samo ipp juz zwieksza szanse na SIBO. Actimel to zaszkodzi bardziej, a nie pomoże jak tam jest dodany cukier ;p Caly czas