Wpis z mikrobloga

Jakie są teraz najbardziej pożądane na rynku umiejętności, języki programowania możliwe do nauczenia przy pomocy internetowych kursów? Możecie polecić również platformy z certyfikowanymi kursami.
Kończę właśnie magisterkę z FiRu i uważam, że to był beznadziejny wybór, jeśli chodzi o dostępność pracy... Chciałbym nauczyć się robić coś, w czym nie wymagają 3-letniego doświadczenia i śledzenia zmieniających się z dnia na dzień ustaw za pensję 3000 zł.
Komputerowo zawsze ogarnięty byłem, ale po "informatyce" w mojej szkole nie było nawet szans myśleć o studiach informatycznych. Dlatego może teraz czas się podszkolić. Podsyłajcie pomysły.

#it #informatyka #praca
  • 6
  • Odpowiedz
@rafoxds: programowanie na telefony, szczególnie iOS - tylko tutaj próg wejścia jest dosyć duży, bo musisz zainwestować w jakiegoś maca i najlepiej w telefon. Ofert aktualnie jest multum, a stawki dosyć wysokie. Sam Swift jest dosyć przyjaznym i fajny językiem, jest sporo specyficznych rzeczy związanych iOS, ale wydaje mi się, że wszystko jest do ogarnięcia z kursów, książek czy stackaoverflow.
  • Odpowiedz