Wpis z mikrobloga

Pewnie i tak jeszcze wszystkiego nie wyłapałem, ale szkoda mi na ciebie więcej czasu.
Po prostu pisz poprawnie, bo to dobrze o tobie świadczy. Jeśli piszesz, jak analfabeta, to tak właśnie jesteś traktowany.
@tomilipin: płaci mi ktoś za wysrywy z dupy na wykopie żeby musiał mnie ktoś poważnie traktować na stronie że śmiesznymi obrazkami? To wy jesteście żałośni że się #!$%@? o gówno na takiej stronie jak wykop. Dawaj na interii się wysraj tam kazdy artykuł ma takie same literówki jak większość ludzi na wykopie bo też klepią to z telefonów.
@acan123:

płaci mi ktoś za wysrywy z dupy na wykopie żeby musiał mnie ktoś poważnie traktować na stronie że śmiesznymi obrazkami?

Czyli tobie trzeba płacić, żebyś poprawnie pisał? Widzę, że ego to ty masz ogromne...

To wy jesteście żałośni że się #!$%@?

Ale to ty dzwonisz, typie. Sam zacząłeś nowy wątek.

Dawaj na interii się wysraj

Mam jeszcze odrobinę godności i nie wchodzę na Interię. Choć z drugiej strony mam też
@tomilipin: dlatego wrzuciłem skrina z interii żeby właśnie nikt nie musiał tam wchodzić a ja obczajam tam tylko sport z nudów i literówki moje czy innych na wykopie to wielki #!$%@? w porównaniu do tego co ludzie walą za pieniądze. A słowo polachy pojawia się jako podpis pod zdjęciem ze skrina. Jak chcesz to mi możesz wszystkie ą ępoprawic wstawić jeszcze więcej przecinków czy kropek i tak to nic nie zmieni.
@tomilipin: nie no jakbym wrzucal artykuł na główna to raczej bym się postarał bardziej niż w komciach na Mirko. Powiem tak dobrze ze nie wchodzisz na interie bo brakło by Ci czerwonej kreski w paincie do podkreślania błędów :) kiedyś nawet miałem zrobić całe zestawienie błędów i to nie tylko literówki a np artykuł o osobie A, w nagłówku, a w tekście literówka w postaci innego imienia i nazwiska pisząc nadal