Wpis z mikrobloga

Mirki pytanko, branża IT Warszawa outsourcing. Jakie stawki sa w stolicy? Mam rozmowe o obsługe dwóch salonów chirurgicznych i nie wiem jaką cene im cyknąć. Chodzi o rozliczenie ryczałtowe
#b2b #it #warszawa
  • 14
@Vordors: Pół roku temu liczyłem 850zł netto za 7 stacjonarek + serwer sql z programem do księgowości i magazynu. Wszystko zdalnie. Jak fizycznie coś się wysypało, brali dodatkowo inną firmę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vordors: helpdesk ogarniasz? Troche myślę nad tym bo mam smykałkę do naprawiania kakuterkow, zamierzam się trochę poduczyć strony serwerowej i gdzieś pójść na dalsze przyuczenia :p jakie zarobki mniej więcej dla takiego juniora są mógłbyś zdradzić?
@ButtHurtAlert ja mam firmę która robi i serwis, obsługę klienta w oprogramowaniach ERP(SUBIEKT, WAPRO itp) , pisze www, robię monitoring i skrypty SQL i tak dalej. Zależy od zlecenia, ciężko powiedzieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vordors: Spoko sprawa, ja właśnie w tym kierunku zamierzam isc bo wiem że w razie co to u siebie w gminie bede mial wszystkie ważniejsze firmy bo mój ojciec glupi za przysługi tam ogarnia całe it xD