Wpis z mikrobloga

Tag mojej ślepej kotki - #kotkawandzia - można obserwować.

Nagrałam 1,5 minutowy filmik, na którym widać mniej więcej, jak Wandzia zachowuje się w sytuacjach #!$%@?, tylko ze ze mną w roli przeciwnika, widać ze próbuje wyczuć mnie łapka i ze nie ma zamiaru dać sie wykiwać XD
Nie powinnam dawać jej rak, bo wbija pazury kiedy za bardzo sie rozpędzi i wiem, ze z kotkami nie wolno się tak bawić, miało to nawet jakies logiczne i mądre wytłumaczenie, jeśli ktoś wie to może napisać, ale Wandzia jest dla mnie wyjątkiem i zawsze wie kiedy jest koniec takiej zabawy - wystarczy ze trochę ja pogłaszcze, albo podrapie po boczku i już się uspokaja. Myśle ze traktuje to jak przepychanki z kotami. Czasem sama prowokuje mnie do takiej zabawy i uderza tak łapkami o łóżko, kiedy trzymam gdzies na nim rękę, wtedy wiem ze ona chce pobawić się w szukanie czegoś, czy ręki, czy jakiejś zabawki. I w sumie uwielbia wszystkie zabawy z „tarciem” czymś o łóżko/kanapę/podłogę, pewnie czuje i słyszy drgania gdy bawimy się np jakaś kulka na ziemi.

#chwalesie #pokazkota #koty #zwierzaczki #zwierzeta #kotki
  • 12
@czaszkopranie: I co to ma na celu? Nie denerwuje tego kota?
Wszystkie koty lubią takie zabawy w polowanie na cokolwiek, drapanie, szuranie itp., gdybyś używała zabawki to może bawiłby sie lepiej wiedząc że nie musi uważać aby cie nie skaleczyć.