Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 246
#!$%@?, trafiło w nocy w mój blok. Winda nie działa, nic po za światłem w domu nie działa, a ja siedzę ze złamana nogą na 9 piętrze i 10% baterii. To będzie piękny dzień xD
#krakow
  • 53
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@frow: tylko rzeczy w salonie mogłem odpiąć, nic to nie dało.
@lerrai: dzięki, był już parę razy w gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@magiczny_orangutan: oświetlenie w górze było żeby cokolwiek było widoczne na zdjęciu, wszystko idzie przez główny. mam zrobiona fazę (ale nie wiem ilu, dwu, trzy, czy ile tam może być) w każdym razie indukcja, piekarnik i pralka mogą iść na raz i nie
bylu - @frow: tylko rzeczy w salonie mogłem odpiąć, nic to nie dało.
@lerrai: dzięki,...

źródło: comment_1654763581y05Icrtdrp9FZtIhZfPSP7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bylu: da radę jeżeli możesz wyłączyć bezpieczniki na klatce i masz śrubokręt porządny.
Bo wybija nawet jeżeli wszystkie bezpieczniki masz wyłączone, tak?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matiJ: nie wybija tylko jest zablokowana w takiej pozycji, jakbym użył więcej siły to pewnie ulamalbym bolca
  • Odpowiedz
@bylu: a daj w dół najpierw i do góry. Niektóre trzeba tak zrobić. Przez wiele lat nie spotkałem się nigdy z tym żeby nie szło ruszyć w górę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@matiJ:
xDD

Teraz jak podszedłem do skrzynki, bolec w górę poszedł tak zajebiscie gładko jakby nigdy nic mu się nie stało. Dodatkowo w tej samej sekundzie usłyszałem że winda też już działa także nie wiem jak to było skorelowane z majstrami z spółdzielni którzy działali na dole ale ważne że już działa.

Dziękuję wszystkim za rady, były to wspaniałe 4h, niestety nie wydarzy się tu nic epickiego, nikogo prąd nie zabije
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@bylu: teoretycznie roznicowki powinno się sprawdzać do 3-6mies przyciskiem test (ten niebieski). Jeśli pojawi się napięcie na obudowie np pralki, to dzięki temu #!$%@? odłączane jest niemal od razu zasilanie i jesteś bezpieczny. W środku jest normalny układ mechaniczny z dźwignią, zapadka i sprężyną, który lubi czasem się zastać albo skleić, czasem też po wybiciu nie da się załączyć (szczególnie jeśli jest dużo pyłu w powietrzu, miałem tak w poprzedniej pracy
  • Odpowiedz