Wpis z mikrobloga

Ostatnio wyniknęła kłótnia w moim związku o to gdzie idziemy na rocznicę we #wroclaw do knajpy. Ja się upierałem, bo to nasza okrągła 5 rocznica związku, by pójść tam gdzie się poznaliśmy a więc do McDonald's'ea. A ona, że jestem chyba walnięty, że na taką rocznicę mamy iść do jakiegoś fastfooda a nie do wykwintnej knajpy żeby sobie trochę poużywać. Tłumacze tej kobiecie, że przecież jak zamówi te swoje smieszne tamagochi czy inne gnochi ze szpinakiem i do tego woda z cytryną to zapłacimy za to maks 40 zł. A za dobrego burgera szefa w McD z duża kolą i frytkami w kształcie łódeczek wyjdzie ponad 60 więc w czym problem. Jeśli chodzi o kwoty to McD wychodzi bardziej wykwintnie. No i tutaj się już wkurzyła, zaczęła wyzywać, że gdzie mój romantyzm z początku związku. To wtedy jej przypomniałem, że przecież poleciała na to, że zapytałem się czy mogę dostać jeszcze jeden ketchup to co ona o jakimś romantyzmie wyskakuje . Już się do mnie nie odzywa. Księżniczka...
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 40