Wpis z mikrobloga

Wybieram się za miesiąc do Bośni, konkretnie do Sarajewa. Moja pasja do języka i krajów Jugosławii wzięła się z muzyki Bijelo dugme i innych zespołów z tego okresu.
Stąd moje pytanie - zna ktoś może jakieś puby, miejsca gdzie puszczają takową muzykę, a najbardziej to marzy mi się jakiś pub, gdzie organizują karaoke. Za każdym polecenie będę wdzięczna.

#bosnia #jugoslawia #podrozujzwykopem

najlepsza piosenka o Sarajewie
  • 8
@lubiczklan: już pewnie wróciłeś z Sarajewa, ale może ktoś będzie kiedyś potrzebować - mieszkałem w Sarajewie i niestety karaoke nie jest tam w ogóle popularne :( Dwa miejsca, w których czasami (choć bardziej na życzenie) było karaoke to Viking Pub i nowo powstały bar gdzieś w okolicach Katedry, ale teraz ciężko mi sobie przypomnieć. Bijelo Dugme zdarzy się usłyszeć w różnych miejscach (Celtic Pub, Fabrika), ale największa szansa chyba w Freaky's
@Hub99ert: znalazłam karaoke w Prorock Johnny pub, ale niestety stchórzyłam, bo większość ludzi siedziała na zewnątrz, a ja chciałam śpiewać z tłumem, a nie sama do siebie.
Bijelo Dugme słyszałam parę razy w knajpach w centrum, z tego co kojarzę to właśnie Celtic Pub. No i w paru kawiarniach leciały stare kawałki Dino Merlina, moja ulubiona muzyka obecnie, także nie było źle.
Chociaż co do wymarcia to trochę prawda, na kilkanaście