Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Dawno mnie nie było, mało ostatnio gotuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przyszło gorrrąco, więc ja wchodzę w tryb sałatki codziennie.

Pikantny kurczak na oliwie, pomidor, mix zielenin i tzatziki (też z obowiązkowym chlustem oliwy)

Zdarzyło się również niefortunnie tak, że rozdupcyłam telefon () niezbyt to dobry dla mnie moment, więc jeśli ktoś z Was postanowiłby wesprzeć mnie "kawą" byłabym ogromnie wdzięczna ❤️ Można tu:
ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko!

Dawno mnie nie było, mało ostatnio gotuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)...

źródło: comment_1654839332Bafgf0Na7BBUX4sGhRrySs.jpg

Pobierz
  • 39
@grave @DerMirker znalazłam na tzatziki

Jest grill muszą być tzatziki! Moja ulubiona wersja to taka ze sporą ilością cytryny, oliwy i koperku. Czasem dla odmiany koperek zamieniam na miętę.

400g jogurtu greckiego
200g ogórka
2 ząbki czosnku
5ml soku z cytryny
30ml oliwy
Sól, pieprz
Pół pęczka koperku

Ogórka umyć i zetrzeć na tarce o grubych oczkach. Czosnek posiekać i koperek posiekać. Wszystkie składniki wymieszać i schłodzić. Jeśli chcecie żeby tzatziki było
@Cin-Cin nie wiem z automatu chyba XD ja mam świadomość jak to wygląda tu i gdzie się szuka sponsoringu, ale tu mam jakąś swoją społeczność do której się zwracam. To, że przy okazji muszę czytać kilka komentarzy w takim stylu jest ryzykiem wpisanym we wrzucanie tutaj czegokolwiek, bo zawsze znajdzie się ktoś kto się do czegoś dowali. Za długo tu jestem, żeby podchodzić do tego inaczej niż "bardzo mi z tego powodu