Wpis z mikrobloga

Majowe nabytki i trochę czerwcowych. Nadrabiam ostatnio klasykę której do tej pory nie czytałem (książki Christophera Tolkiena na podstawie zapisków ojca - do tej pory czytałem tylko Silmarillion, ale za to kilka razy bo tak mi się podobał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), ale też uzupełniam półkę z #komiks
Piękna duetu Kerascoet i Huberta to jedna z lepszych rzeczy jakie czytałem od dawna, podobnie Piękna Ciemność, którą musiałem kupić w angielskiej wersji bo polskiego wydania z Kultury Gniewu nie ma na rynku już od dłuższego czasu - trochę mnie rozwala, że cykl wydawniczy wielu komiksów w Polsce wygląda tak, że jest tylko jedno wydanie bez żadnych dodruków i trzeba się posiłkować zagranicznymi wydaniami lub jeszcze droższymi od nich używanymi egzemplarzami, jeżeli w ogóle chce się mieć daną pozycję - a w wypadku Pięknej Ciemności zagraniczne wydanie jest w mniejszym formacie i miękkiej okładce (chociaż papier i druk bardzo OK).
Postanowiłem też dać szansę serii grozy wydawnictwa Mag, zobaczymy czy to coś dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksiazki #ksiazkiwegorza #czytajzwykopem #literatura #komiksy #ksiazkiboners
thedestroyerofeels - Majowe nabytki i trochę czerwcowych. Nadrabiam ostatnio klasykę ...

źródło: comment_1654849450qnuPJ6imxbgTcxvHZ8LoBJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@ThorPL: no niestety, znam masę ludzi i opinii twierdzących, że Silmarillion jest nudny, a ja go czytałem kilka razy już i za każdym razem nie mogłem się oderwać (w sumie bardziej mi się podobał niż Władca Pierścieni), więc może te ścinki z notatek też mi podejdą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz