Wpis z mikrobloga

@hellyea: Chcę zakupić u nich internet LTE i kilka pakietów zawiera nielimitowany dostęp do "popularnych serwisów społecznościowych". Z ciekawości napisałem do nich zapytanie o wykop.
@cuberut: lol. Zapewne chodzi o fb, twittery i te inne, które mają przewidziane. Jednak trochę z dupy: zamiast napisać normalnie, że wykop nie jest przewidziany w pakiecie to sie wydurniają...
@cuberut: wiesz, ja jestem w stanie zrozumieć, że sobie założyli z góry jakąś pulę tych serwisów i pod to wszystko ustawili. Jakby nie patrzeć taki Wykop przy fb czy twitterze jest maciupki. Jednak wkurza mnie takie debilne tłumaczenie.
@cuberut: chodzi za pewne o popularność, ale nie tyle postrzeganą przez ilość uzytkowników co o świadomość ogółu. Naszą klasę kojarzy wiele- wiele osób, starszych czy młodszych. A Wykop już niekoniecznie. Bo wiesz, nk. czy goldenline to takie troche miesca dla każdego [szczególnie nk], a Wykop już niekoniecznie, no chyba, że do poczytania, ale żeby tutaj uczestniczyć w życiu nie każdy sie nada i odnajdzie, wiadomo jak jest. Kolejna sprawa to to,
@Luczexx: Spoko. Też tak czasem mam ;-/

@hellyea: To, że nie chcą dodać Wykopu pod nielimitowany dostęp, to jeszcze zrozumiem - business is business, ale to żeby nie zaliczyć Go do grona serwisów społecznościowych?!? Przecież to kwintesencja serwisu społecznościowego!