Wpis z mikrobloga

Szanowni Fini.

Wychodzę do Was jako ludzi z pewną inicjatywą, ponieważ czytam tutaj że wysyłacie paczki Tigerowi ale macie często zwroty, że nie odebrane itp itp.

Ja czasami przebywam w rejonie Kupieckim stąd proszę wysyłajcie do mnie te paczki a ja mu wręczę je osobiście jak akat będę jechać akat Wycieczkową bo to bardzo blisko. Tiger sam mówił że jak ktoś mieszka obok to śmiało można dać osobiście.

W ramach tego że nie kłamie poniżej przesyłam zdjęcie zrobione wczoraj. Tajger jak to czyta na pewno przyzna rację bo wie że to aktualne zdjęcie, czerwone krzesło stoi a na wjeździe do garażu jest coś dziwnego , dość dużych gabarytów, przykryte dywanem... nie wiem nie wiem nic nie wiem ale można się domyślać co to. Ale akat to nie moja broszka. Dodatkowo kilka palet leży z ekogroszku.

Tak więc jak macie coś do wysłania to wyślijcie do mnie i ja zawiozę i dam Tigerowi.
Co do sposobu oraz adresu na jaki mi to możecie wysłać to info na pri.

Zdjęcie z wczoraj (bez już przekwitł), Mati jak przybliży to sam zobaczy że nie kłamie Was jako ludzi i szczerze i otwarcie możecie mi wierzyć.

PS. Ciekawe jak się Tajger wytłumaczy co tam ma takiego wielkiego przykrytego dywanem na wjeździe do garażu Noooo Ciekawe Ciekawe!

#bonzo
Pobierz
źródło: comment_1654864343dhr6OkO7BeMnJRCFn6XDjf.jpg
  • 4