Wpis z mikrobloga

@malifewasnever: od strony technicznej w zaden sposób tego nie analizowałem ale chodzi mi o takie oczywiste rzeczy tj dłużej są na rynku, większa kapitalizacja, bsc mocniej rozwinięty od cronosa i ogólnie mysle ze maja większe zaufanie inwestorow, kryptogigant
@essos: może tak, może nie, co za różnica, jak spadnie to będę dalej kupował. Wydaje 100 euro/tydzień i to pieniądze, które przepalałem przez nikotynizm, takie postanowienie. Jeżeli będzie trzeba złapać dołek to mam na to wolne środki. A może mniej satysfakcjonująca odpowiedź jest taka, że się gówno znam, więc nie dorabiam sobie żadnej do tego filozofii, po prostu tak sobie postanowiłem.
@CzulyTomasz: Właśnie się wczoraj doczytałem z tym FTX, zwłaszcza, że kupuje przez revoult, a wtedy przelew się księguje instant, chyba takie rozwiązanie jednak będzie najlepsze. Zainteresuje się tematem portfela z tym, że mam też pewne obiekcje co do tej formy. Głownie przez to, że jestem okropnie nierozgarniętą osobą. Aczkolwiek doczytam.
@malifewasnever generalnie jak sobie kupisz portfel sprzętowy np. Trezor One czy Ledger Nano, to prowadzi Cię praktycznie za rączkę. Pamiętam, jak zaczynałem to wolałem jednak wydać hajs, żeby być pewnym, że gdzieś nie popełnię jakiegoś głupiego błędu jeśli chodzi o bezpieczeństwo środków.