Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@Nadmucham_ci_w_kasze: Mój Samsung Z Fold 3, po czterech miesiącach od premiery po prostu pękł w miejscu składania, ekran się rozlał, no a Samsung odmówił naprawy gwarancyjnej. Mam za to bardzo ładny przycisk do papieru za 8k PLN ()

Kiedyś opiszę moją przygodę z infoliniami i przeróżnymi działami @Samsung_Polska , bo zabawa trochę jak w 12 pracach Asterixa.
@Nadmucham_ci_w_kasze: Prędzej zawias się rozpadnie niż ekran pęknie w połowie. Takie flexowe konstrukcje są masakrycznie wytrzymałe - strzelam, że zacznie pękać przy przebiegu 800-900 tys złożeń. Zawiasu do tego czasu raczej nie będzie.

Swoją drogą ciekawi mnie co ludzie musieli robić z telefonami typu flip i fold 3, że 2-3 miesiące po premierze pokazywali już zdjęcia z uszkodzonym ekranem w zagięciu.. Wady fabryczne albo celowe działanie bo raczej nic innego.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ushro0m: stary, idź do jakiegoś rzeczoznawcy gość przygotuje opinię, a później reklamuj z rękojmi. Jako przedsiębiorca również możesz korzystać z rękojmi, chyba, że telefon to twoje bezpośrednie narzędzie pracy, ale to chyba byś musiał w call center pracować xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JanImperator: w moim przypadku po ok. 4 miesiącach dosyć ostrożnego (w końcu to Fold) użytkowania telefon podczas otwarcia wydał głuchy chrzęst i od takiego paska jak na picrel martwych pikseli się zaczęło. Jednocześnie przestał działać dotyk na prawej połowie ekranu.

Szkoda, bo możliwość noszenia w kieszeni urządzenia z ekranem małego tabletu jest ekstra. Dopóki nie zanosiło się na przedwczesną śmierć Folda, był to zdecydowanie najlepszy pod kątem użytkowym telefon jaki miałem.
ushro0m - @JanImperator: w moim przypadku po ok. 4 miesiącach dosyć ostrożnego (w koń...

źródło: comment_16549311695HkpM1yvkd89ou69pFJR0i.jpg

Pobierz