Wpis z mikrobloga

@Dick_Wilden @jacek-puczkarski Proszę zostawić G29 w spokoju. Miałem, kupiłem bo nie wiedziałem czy mi się spodoba jazda wirtualnym autem... i tak ponad 2 lata używałem. Jedyną wadą tej kiery był słaby silnik od force feedbacku, nie dało się naturalnie driftować, a jak zaczynał się spin to ciężko się to ratowało. Ale soft był elegancki, ergonomia kiery świetna, przycisków było dużo i w dogodnych miejscach. Jak na entry level za 1000zł to świetny,
@Dick_Wilden: G29 to bardzo dobra kierownica w tej cenie (wiadomo że kiedyś wszystko było 2x tańsze ale to było kiedyś), możesz sobie łatwo zmodować w coś takiego:

Jak chcesz coś naprawdę lepszego to nie Thrustmaster za 1500 tylko nowe kierownice Direct Drive w sensownych cenach (czyli koło 3000 zł). Pamiętaj że na żadnej kierownicy nie będziesz jechać szybciej, jak masz coś upgradować to kup osobne profesjonalne pedały które robią największą różnicę.
Pobierz szumowinawadowicka - @DickWilden: G29 to bardzo dobra kierownica w tej cenie (wiadomo...
źródło: comment_1654948332DCih5a3LNbNHLCtF28fMOW.jpg
@Dick_Wilden: na słabych pedałach tracisz na każdym wolniejszym zakręcie minimum 0.1s, bardziej 0.2 - 0.3s, na całym torze to się przekłada na 1-2 sekundy na jedno okrążenie.
Gładszy albo mocniejszy FFB w kierownicy nic nie daje - dowód http://www.radiators-champ.com/RSRLiveTiming/index.php?page=hottest_combos - w kazdym leaderboardzie połowa pierwszej strony wyników to Logitechy. Jeżeli kupiłeś G29 to spokojnie na niej jeździj a jak chcesz budować coś lepszego to zacznij od pedałów w cenie kierownicy. Potem