Wpis z mikrobloga

Stanowski myśli, że jak nagra odcinek z mazurkiem i obśmieją zbieranie chrustu to sprawa załatwiona i można uznać, że krytykuje władzę. Ale słowem nie piśnie na temat grubych afer, gdzie #!$%@? są miliardy złotych podatników i cała masa innych afer związanych z kliką pisowską, których nie chce mi się nawet wymieniać.
#kanalsportowy #bekazpisu #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz: następny Mirek xD
Ziomek, oni jada po patologiach wśród rządzących, zarówno po PiS, jak i po po, lewicy, konfie it'd.

Jeśli chcesz żeby krytykowali tylko jedną partię to zapraszam na TVP lub TVN w zależności od preferencji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 136
@93michu93: co ty chłopie gadasz, właśnie chodzi o to że jadąc równo po wszystkich za jakieś glupoty mamy obraz ze wszyscy są równo źli a nie podkreśla się tego jak wiele afer jest wokół pis i jak bardzo dla naszego kraju ta partia jest zła a to przecież oni są partią rządząca i to ich powinno się rozliczać z tego co się dzieje
Stano wie co robi, każdego obsmaruje, PiS też
  • Odpowiedz
@Eleganckikapelusz a ja mam wrażenie że stanowski to zwykły internetowy śmieszek, który lubi sobie potrolowac, rzucając jakiegoś kontrowersyjnego twweta jak ostatnio. Patrzy wtedy na całą gównoburze, jara cygaro i ma beke z ludzi. Nie rozumiem czemu wy oczekujecie od niego że będzie jakimś trybunem ludu który porwie tłumy na barykady.
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: mamy progres, kiedyś mirki twierdziły, że stano po pisie nie jedzie. Aktualnie, mamy, że ciśnie, tylko, że za mało xD

Ale co on ma zmieniać? W tym kraju nie ma sensownej partii z mainstreamu. Platforma już rządziła 8 lat i było tak samo słabo jak za PiSu. Lewica to wiadomo, ktoś kto dobrze zarabia to nie może na nich glosowac bo marksiści zabiorą. Jest konfa z poparciem 4% xD

Problem
  • Odpowiedz
@93michu93: Kolejny ogarnięty Mirek. "Ziomek, oni jada po patologiach wśród rządzących, zarówno po PiS, jak i po po, lewicy, konfie it'd. Nie wiedziałem, że w Polsce PO, Lewica i konfederacja rządzą. Z tego co kojarzę, mamy rzad Zjednoczonej Prawicy w którym nie ma miejsca dla opozycji czyli dla partii nierządzących czyli właśnie dla PO i Lewicy i Konfederacji. Nie da się jechać po rządzących, i próbować wmieszać w to opozycję, bo
  • Odpowiedz
@93michu93: Platforma już rządziła 8 lat i było tak samo słabo jak za PiSu... NAPRAWDĘ? A jaka była inflacja za PO? A jakie były stopy procentowe? A ile można było kupić benzyny za minimalną pensję? No jednak to nie było to samo :] Po prostu za czasów PO miałeś 15 lat, i inaczej odczuwałeś rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@dobry_wykopek: zależy jak określasz głupotę, jako iloraz IQ to nie jestem głupi.

@dlugi-gr: zapytaj ludzi siedzących w OFE, czy było lepiej. Było tak źle, że przegrali wybory mając wszystkie znaczące telewizję. I co z tego, że PiS rządzi? To tylko ich można atakować? Sterczewski biegający z reklamówka po granicy jest okej, ochojska szkalująca Polskę jest okej? Kiedyś dostałaby karę smierci, dziś jej klaszcza
  • Odpowiedz
@93michu93: ? Teraz to już odpłynąłeś... Najbardziej grilowana partią w TV za czasów PO było PO i PSL. TVP była podzielona, gdyż 1 i TVP3 były pod jedną władza ,a program TVP2 pod innym dyrektorem z innej partii. TVN jechało po PO, PSL i PIS. Polsat był jeszcze wolny więc też dawał do pieca. Teraz całe TVP i Polsat są na usługach rządu. A TVN dalej umie pojechać po opozycji. Jesteś
  • Odpowiedz
  • 1
@dlugi-gr no nie powiedziałbym. Jasne, za PO byl większy pluralizm i nie można porownac do tego co jest obecnie, ale PO przegralo wybory na wlasne życzenie. Najgorsze bylo to, że PiS dostal wiekszosc w sejmie. Gdyby nie to mogloby się zupełnie inaczej ulozyc wszystko.
Ja sam nie glosowalem nigdy za PiS, zaglosowalem tylko raz za PO i wszystkie postulaty które mi się w nich podobly, to zadne nie zostalo spelnione.
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: tobie właśnie odpisuje ostatni raz bo nie masz podjazdu.

@dlugi-gr: tvn jeździł po Tusku? XD wtf xD
Możesz podać jakiś dowód?
Ty chyba w innym świecie żyjesz. Nie wiem czy pamiętasz ale po po wyborach wystawili momentalnie Tomka lisa na najgorętszy czas antenowy i przesunęli Pospieszalskiego na 22 czy jeszcze później.
TVP zawsze było po stronie rządu bo tak naprawdę to tuba propagandową rządu, obojętnie jaki będzie. TVN to
  • Odpowiedz
@93michu93: prosze "Sprawie Tuska, który stracił prawo jazdy na trzy miesiące, dostał mandat i 10 punktów karnych, poświęcono reportaż "Prawo i bezpieczeństwo" Arlety Zalewskiej - W materiale pojawili się m.in. eurodeputowany PSL Krzysztof Hetman, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Nowej Lewicy czy Katarzyna Lubnauer z KO. Politycy jednogłośnie potępili lekkomyślne zachowanie Tuska. Zacytowano też anonimowe głosy członków PO, którzy uważają, że w podobnej sytuacji szeregowy poseł ugrupowania poniósłby na pewno dotkliwe konsekwencje."
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: dobra wpisałem w google co tam się działo w 2010 i od razu wyskakuje proces PiS vs TVN. Jeśli uważasz, że TVN cisnął po pisie i po równo to mogę ci łatwo udowodnić jak się bardzo mylisz.
  • Odpowiedz
@dlugi-gr: hej, Mirku, czyli uważasz, że było symetrycznie i TVN gnębił po tak samo jak PiS i mam i tobą jechać, czy się wycofujesz i potwierdzisz, że TVN dla po to taki TVP dla PiSu? I przegrali wybory mając wszystkie znaczące telewizję?
  • Odpowiedz