Wpis z mikrobloga

@Wujek_Fester: powinieneś narzekać na siebie i codziennie mieć myśli depresyjne, że kradniesz (prawdziwemu) Brytyjczykowi pracę. Masz natychmiast kupić bilet i wrócić do Polski walczyć o czystość rasową naszego narodu poprzez spłodzenie kolejnych (polskich) potomków. I proszę natychmiast zrzec się podwójnego obywatelstwa i więcej nie wypowiadać takich słów jak podwójne (ha tfu) obywatelsko czy emigracja Hańba!
@Frasad: @Wujek_Fester: różnica polega na tym, ze liczba Polaków w UK przekroczyła milion po przeszło dekadzie od otwarcia rynku pracy. W Polsce napłynęło ich ponad 2,5 miliona w 2 miesiące, nie mówiąc o tych którzy byli już tu od jakiegoś czasu. Poza tym, jakby nie patrzeć Ukraina jest dla polski w teorii państwem trzecim, w przeciwieństwie do uk i polski, które były w unii i Londyn nie bardzo miał możliwość
@Volki: Lewakiem - socjalistą, lewakiem - anarchistą, lewakiem - marksistą czy lewakiem-kapitalistą? Tyle jest definicji lewactwa, że dobrze zdefiniować do jakiej się odnosi, inaczej kończy się jak pryszczaty kretyn, który lewakiem nazywa każdego z kim się nie zgadza. Jakim więc dokładnie lewakiem jestem?
@Volki: Najwyraźniej nie zrozumiałeś porównania...ehhhh, dobra, nieważne. Wróćmy do meritum i zanim przejdziemy do dalszej dyskusji doprecyzujmy pojęcia: dlaczego i jakim lewakiem jestem. Pięć zdań uzasadnienia wystarczy, byle tylko się kleiły i były zrozumiałe.
@Wujek_Fester:

Wróćmy do meritum i zanim przejdziemy do dalszej dyskusji doprecyzujmy pojęcia: dlaczego i jakim lewakiem jestem. Pięć zdań uzasadnienia wystarczy, byle tylko się kleiły i były zrozumiałe.

Ty od @volki nie oczekuj merytorycznej dyskusji, on rzuca pustymi frazesami na prawo i lewo. Jak powiesz coś, co nie jest zgodne z linią jedynej słusznej partii (czyt. Konfederacji), to jesteś lewakiem i zero dyskusji z tym