Wpis z mikrobloga

Mirasy, co robić - jeżdżę Citroenem C4, 2005 rocznik. Silnik 1.6, do tego podtlenek wstydu jako paliwo. Moje potrzeby motoryzacyjne są specyficzne - pracuje zdalnie, jeżdżę głównie "do biedry", ale jak już mam zrobić większą trasę, to najczęściej +100 KM, bo to tripy służbowe, wyjdzie tak z raz na miesiąc. Niestety cytryna od mniej więcej roku strasznie się sypie, co dłuższa trasa to coś, wczoraj prawdopodobnie #!$%@?ł mi się rozrusznik, bo auto po prostu przestało odpalać. Strasznie mnie to już męczy i poważnie zastanawiam się nad zmianą, ale problem w tym, że ten samochód idealnie trafial w niszę potrzeb dla mnie - tani, (kiedyś) bezobsługowy i bezawaryjny, wyglądający nieźle jak na wiek, z przyzwoitą mocą, do tego mimo bycia 3 drzwiowym kompaktem był wygodny dla mnie jako chłopa 191 cm wzrostu. Nie chciałbym ładować dużo hajsu w nową gablotę, a auta są teraz koszmarnie drogie :( Mój kumpel ma Civica 8 generacji i to auto prawie idealnie trafia w tę niszę moich potrzeb, przez ostatnie 6 lat zepsuł mu się może z 2 razy, ale niestety te silniki definitywnie nie lubią gazu, a benzyna droga w #!$%@?. Co począć?
#motoryzacja #samochody
  • 9
@michvlvk: Czytałem na ten temat i faktycznie da się założyć instalację w tym modelu, tylko mam obawy, że te już zamontowane w autach na rynku to dzieła januszy a koszt założenia po zakupie mnie zmiecie z planszy XD