Wpis z mikrobloga

@SamaSame:

@orbitowski: polska karta i wifi call może być play, płacisz jak byś wykonywał połączenie w Polsce


@SamaSame: bardzo dziękuje, ale tak jak napisałem powyżej interesuje mnie aplikacja na ios pozwalająca na wykonywanie połączeń telefonicznych do Polski czy gdziekolwiek indziej, korzystając z wifi albo 4g.
@orbitowski: To iphon nie pozwala na zainstalowanie wynalazku znanego na androidzie pod nazwą WhatsApp lub Signal? Rozmawiam z dowolnym numerem w dowolnym kraju po łączu internetowym i nie płacę nic.


@Wiskoler_double: Pozwala. Ktos do kogo dzwonię nie jest użytkownikiem whatsapp ani Signal. Posiada zwykły stacjonarny osiemnastowieczny telefon na korbkę z okrągła tarczą do wybierania numerów, przypominający ten ze zdjęcia.
Pobierz orbitowski - > @orbitowski: To iphon nie pozwala na zainstalowanie wynalazku znanego ...
źródło: comment_1654964871k1LT2o7hpinxf5TvDu0x1w.jpg
@orbitowski: próbowałeś kiedyś dzwonić że Skype? Pamiętam, że kiedyś zdarzyło mi się kilka razy dzwonić na numer domowy w Polsce


@today: Nie, nie próbowałem. Obczaje skype. Zupełnie zapomniałem o tej aplikacji. Z reszta nie tylko ja. Bardzo dziękuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remev: Op szuka aplikacji na iphona do dzwonienia alternatywnego. Założyłem że chce dzwonić na komórkowy - stąd moje zdziwienie i pytanie o możliwość instalacji innego oprogramowania. Nie unos się, bo ci żyłka pęknie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@orbitowski: Tak jak ktoś tu już pisze, Skype, ale na stacjonarne numery jest płatny. Pozostaje jeszcze telefonia internetowa voice over IP. Wykupujesz polski numer stacjonarny, instalujesz odpowiednią aplikacje na smartfonie i dzwonisz, opłaty zazwyczaj tańsze niż połączenia lokalne.
@orbitowski: Tak jak ktoś tu już pisze, Skype, ale na stacjonarne numery jest płatny. Pozostaje jeszcze telefonia internetowa voice over IP. Wykupujesz polski numer stacjonarny, instalujesz odpowiednią aplikacje na smartfonie i dzwonisz, opłaty zazwyczaj tańsze niż połączenia lokalne.


@Wiskoler_double: Dziękuje. Skype wydaje się być dla mnie strzałem w dziesiątkę. Sprawdziłem pobieżnie i można doładowywać konto. Nie potrzeba wykupować abonamentu. Ciekawe jak z jakością połączeń. Kłaniam się @today