Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Pojawiły się zarzuty, że mój kalkulator źle działa XD
Chyba za dużo pokazuje i niektórym się to nie podoba XD

Czy ktoś ma jakieś uwagi co do działania? Czy według kogoś coś tam robię źle? Źle coś liczę? Ma ktoś jakieś zastrzeżenia? Co tam się nie podoba? Walcie jestem otwarty na krytykę.

https://kalkulator-kredytowy.azurewebsites.net

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 68
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emeig: no te suwaki to kompromis. One mają pewną szerokość jakby to były węższe to ciężko by było trafić w suwak aby przesunąć. Niestety ma to swoje konsekwencje w przypadku chęci przewinięcie strony.
@pastibox dla wynajmu mieszkania można by dodać automatyczną zmianę ceny wynajmu mieszkania powiększaną o inflację jeżeli wpiszesz więcej niż 12 miesięcy. W przeciwnym wypadku nie porównasz właściwie kwoty wynajmu mieszkania np przez 20 lat z kosztem kredytu z tego samego okresu.
@pastibox: przyjacielu, sam pomyśl, jak ten kalkulator może być zły, jeżeli wykręcasz na nim aktualnie takie liczby! Twój kalkulator jest już dobrze znany w świadomości ludzi i uznany - nie tylko hipsterów i nerdów, ale także zwykli ludzie z niego korzystają ;)

Także on MUSI DZIAŁAĆ ;)

A że niektórych piecze i próbują obalić to wiesz, jak jest jakaś gierka i ma na Metacriticu 95/100 to też znajdzie się wielu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jacekp23: masz rację ale tylko po części. Powinienem oczywiście dodać pole do wpisania z procentem zmiany ceny wynajmu i nieruchomości (nie koniecznie to będą wzrosty) bo te ceny mogą też spadać, ale to wymaga już grubszej funkcjonalności na którą nie miałem czasu. To porównanie liczy najprostszy przypadek bez zmian cen i oczywiście nie ma sensu liczenie tego na 30 lat. Ta funkcjonalność raczej jest przewidziana na krótki okres do 10 lat,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jacekp23: nie do końca pytałem o nowe funkcje, ale zapytałem, czy coś źle działa. Jeden Mirek mi zarzucił, że coś źle liczę, pokazuje ogromny koszt kredytu, a sam kalkulator nie uwzględnia tego jak on zarabia na inflacji. Wiec pytam na forum czy coś źle robię bo koleś zarzucił mi, że coś manipuluje a sam kalkulator jest do dupy.
@pastibox: z resztą ten śmieszek DooBeeDooBee uprawia zwykłą manipulację i próbuje przeprowadzić szantaż emocjonalny i wymusić na Tobie wpływ.

Ja miałem tak samo np. tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/65878903/brawo-nbp-brawo-glapinski-brawo-rpp-inflacja-idzie/ że tam niby coś źle zaznaczam. I tam też śmieszek niejaki nalesnikznutella próbował na mnie wpłynąć, żebym to usunął, że tam źle zaznaczyłem, zaczął się doktoryzować, chociaż go wyjaśniłem, że finalnie #!$%@? wie. Do akcji wkroczył mezosomy, który już potrafił się obronić - jednak to
@haha123:

resztą ten śmieszek DooBeeDooBee uprawia zwykłą manipulację i próbuje przeprowadzić szantaż emocjonalny i wymusić na Tobie wpływ


Zachowujecie sie jak sekta xD Z miesiąc temu napisałem grzeczny wpis w którym wyjaśniłem co źle kalkulator liczy na co pastibox mnie zwyzywał. Dziś przypadkiem zobaczyłem, że dalej powołuje się na wyliczenia z dupy na co pastibox zaczął wyjeżdżać z merytorycznymi argumentami typu "pewnie masz kredyt i cię boli dupa". No ale to
DooBeeDooBee - @haha123: 
 resztą ten śmieszek DooBeeDooBee uprawia zwykłą manipulacj...

źródło: comment_1654975451hQjN2xSjnO6AnxNYHTBICZ.jpg

Pobierz