Wpis z mikrobloga

@E-Seven: zauważyłam że najczęściej w weekendy mam ciągi przegranych, może bardziej to zauważam bo więcej wtedy gram, ale mam wrażenie że w weekendy bardziej widać tę gorszą stronę doty, niemiłych ludzi no i więcej przegranych meczy. Nie poddawaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@E-Seven: #!$%@? można dostać z tą grą, wróciłem do doty po latach, wczesniej #!$%@?łem w dote 1 i troche 2 jak wyszła, gram support/hard support i też lose streak rośnie XD jak wyżej, są gry gdzie mogłoby mnie nie być, a i tak by wygrał pojedynczy koleś, są gry gdzie #!$%@? early i carry ma łatwy early, ale jest zjebem i nic z tego nie ma,
eh
@kubor_: no właśnie granie hard supportem to jest jakieś niewolnictwo xD ale goście co biorą jako drugiego supporta snipera czy coś w tym stylu odbierają dodatkowo całą zabawę, bo po dwóch wardach dla picu gość idzie w carry itemy i musisz za dwóch ogarniać temat.
@E-Seven: hard support jest fajny tylko czasem ludzie mają pretensje dlatego odpuszczam sobie niektórych bohaterów których czary są zbyt inwazyjne, najwięcej pretensji zawsze mają do Winter wyvern bo albo nie dasz komuś leczenia albo dasz i wtedy też źle bo go zamroziłes na kilka sekund xd.