Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nadać im równych praw ponieważ ten jeden marsz w roku w twoim mieście, który jest normalnie zarejestrowany i publicznie ogłaszany, sprawił, że nie dojechałeś do kina na czas.

Musimy pamiętać, że są rzeczy ważne i ważniejsze.

https://www.wykop.pl/wpis/66091909/geje-z-wroclaw-w-#!$%@?-mam-te-wasze-marsze-utkna/

#neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #prawackalogika #shitwykopsays #wroclaw

@smutny_kojot
Pobierz rzep - To uczucie gdy nie miałeś nic przeciwko gejom, ale teraz jednak nie chcesz nad...
źródło: comment_1655037869Eb6UiWeHfCPGt5AcgTUUmh.jpg
  • 296
@theicecold: Co to za chochoł?
Ja mógłbym byc jak najbardziej za takim obrotem spraw, ale spróbuj przekonać konserwatywną część społeczeństwa do zlikwidowania małżeństwa z prawa. Powodzenia...

gdzie ty tu widzisz chochoła? no chyba, że tego zrobionego przez ciebie
walka o całkowite wyłączenie małżeństw spod władzy rządu ma zdecydowanie większy sens i szansę powodzenia, niż rozszerzenie małżeństw o związki homo - zdecydowanie łatwiej do tego przekonać konserwatywną część społeczeństwa

@theicecold: tak,
gdzie ty tu widzisz chochoła? no chyba, że tego zrobionego przez ciebie


@velmar: Z góry założyłeś, że jestem osobą o tych samych poglądach, co inne osoby LGBT, które uważają, że w grę wchodzi tylko i wyłącznie rozszerzenie definicji małżeństwa.

zdecydowanie łatwiej do tego przekonać konserwatywną część społeczeństwa


Trudno powiedzieć.

dlaczego?

niewygodne pytanie?


Ty ciągle stosujesz jakieś osobiste wycieczki. Tutaj mi sugerujesz, że nie potrafię odpowiedzieć (albo w ogóle nie chcę odpowiedzieć,
@rzep: > @smutny_kojot: Tak samo jak ludzie mają dość Bożego Ciała, Marszu Niepodległości, Marszów Życia i Rodziny, maratonów i wszystkich innych imprez, które blokują tymczasowo ruch w miastach.

najgorsze te maratony, ja ostatnio jeździłem na około, bo się moją ulicą zachciało biegać... niech biegają po lasach czy gdzieś, a nie przez miasto... serio to nie jest normalne
@rzep: Ziom, nazwij mnie ciemnobularzem ale jak kiedyś spóźniłem się do teatru na spektakl za który zapłaciłem 160 zł bo rolkarze w liczbie 30 osób w deszczu robili przejazd miastem dla promocji alternatywnych środków transportu yo do dzisiaj pluję na ich widok. Po prostu każda grupa która czuje sie na tyle uprzywilejowana aby organizować "marsz" i #!$%@?ć gdzieś aby odcisnąć na innych piętno w postaci ograniczenia czasowo ich wolności chociażby poruszania
@rzep: to nie jest dyskryminacja. Mają równe prawa.
Nie mają natomist pewnych przywilejów, które są dla małżeństw kobiety z mężczyzną. No ale ja też nie mam różnych przywilejów, jak np. emerytura w wieku 65lat czy inne trzynastki czy czternastki.
@rzep: sorry, ale masz chyba IQ lodówki. Małżeństwa hetero mają przywileje z pewnych względów, które nie istnieją w przypadku związków homo. Nie ma tu mowy o żadnej dyskryminacji.