Wpis z mikrobloga

@Zdziszko: Planowałem na jesień nabyć XSX żeby ograć Starfielda i Stalkera, a przy okazji ponadrabiać gdy MS których nie ograłem na plejce. Stalker opóźniony, Starfield wygląda jak kupa, a kupować xboxa żeby pograć chwilę w Halo i Gearsy mi się nie kalkuluje.

Także dziękuje Pan Bethesa, zaoszczędziłem dzięki Państwo 2500 zł które mogę wydać na coś innego, np. nowy ekspres do kawy albo drona xd
@mxhugo: Czyli dokładnie tak jak Xbox, wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°) najpewniej po prostu kupię sobie nowy ekspres, kawę jednak pije człowiek codziennie, a dronem to sobie polatam raz na miesiąc.
a dronem to sobie polatam raz na miesiąc.


@Celinka95: No do tego zmierzałem, potem znajdź jeszcze czas na obrabianie materiałów video, dobry PC do tego i co będziesz nagrywać sekretne życie zwierząt? Ja tak miałem z GoPro i teraz leży. Mogłem się władować w PS4 zamiast w gopro, albo w lustrzankę i bym to lepiej spożytkował. Lustrzanka pewnie też by była raz na rok bo teraz dobre aparaty są w telefonach
I tak wiadomo że soby wygra każdą wojne bo jest lepsze i nie są takimi biedakami jak microsyf..
A tak serio to już dawno się zorientowałem że w stanach niezależnie od gier zawsze lepiej sprzedaje się konsola microsoftu, w japonii playstation a europa w tej wojence kest najbardziej miarodajna i chyba ps wygrywa, nie śledzę tematu od 10’lat. Po drugie jak sobie kupisz jakąś konsolę to i tak ją polubisz niezależnie od
m się baterie i muszą włożyć naładowane, a jak ich nie mają to sobie nie pograją, ale ale to orzecież nie problem, wystarczy sobie dokupić do pada ładowarkę do baterii, akumulatorki i sobie ładujesz tak samo jak zwykłym kablem usb pady sony.. xbox ssie pauke a ps rzondzi


@egonszef: Co to za bredzenie, do pada od xboxa wystarczy podlaczyc kabel i nawet bez baterii w srodku dziala.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@egonszef: idąc tym tokiem rozumowania fajnie jest grać sobie na ps i kiedy aku padnie lub się zepsuje to się jest w głębokiej dupie? x daje wybór- chcesz baterie, miej baterię, chcesz aku- miej aku. Tak to widzę
@ffrankowski: wyciąganie i ładowanie tych baterii w zewnętrznych ładowarkach było kłopotliwe, w ps3 wkładałeś kabel i grałeś dalej, zamiast dać darmowy standard brali kase za dodatkowe akcesoria