Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
@Raisei-chan: czasami mi się nasuwa taka myśl, że jeśli słabi ludzie się organizują żeby mieć większą siłę sprawczą, to nawet pewne jest to, że ludzie najbardziej wpływowi też się organizują, a jakby to wszystko posortować, to na pewno na szczycie istnieje bardzo wąskie grono ludzi decydujących o najważniejszych rzeczach światowych zza kulis

nie no na pewno to tylko głupiutka teoria spiskowa przeciez to ludzie rządzą ( ͡~ ͜ʖ ͡
@Raisei-chan: Jesteśmy hodowani razem ze wszystkim co tu żyje w pewnych celach, tak jak my hodujemy zwierzęta na pastwiskach. Co roku bez śladu giną/są okaleczani miliony ludzi i zwierząt. Dzieje się tak przez pobieranie próbek tkanek, czy hodowla jest zdrowa lub do tworzenia hybryd, które mają zastąpić ludzkość, lub w celach konsumpcyjnych. Przebywający na ziemi nadzorcy mają swoje siedziby pod ziemią i w oceanch. Rządy wiedzą, tocząc cichą wojnę z wrogiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@Raisei-chan: może ta, według której donald trump jest podróżnikiem w czasie xD

jego wujek był profesorem fizyki, któremu fbi zleciło przejrzenie notatek nikoli tesli po jego śmierci, i oficjalnie zaraportował, że nic odkrywczego tam nie znalazł, a w rzeczywistości znalazł schematy budowy maszyny do podróży w czasie

tej maszyny używał donald trump, żeby stopniowo wypadać coraz lepiej w debatach i wygrać wybory na prezydenta, co miało zapobiec nuklearnej apokalipsie, która byłaby
@Raisei-chan: Ja od siebie dorzucę dwie bardzo mocne propozycje które kiedyś słyszałem:
1) Słynne hasło Jerzego Owsiaka "róbta co chceta" to bezpośrednie tłumaczenie "do what thou wilt" Aleistera Crowleya, najbardziej znanego okultysty i satanisty. Owsiak miał w ten sposób demoralizować młodzież xD
2) Nazwa miasta Radom jest również umoczona w okultyzmie - Ra-dom, czyli dom egipskiego boga Słońca Ra. Prawdziwość tej teorii miałoby potwierdzać istnienie w Radomiu Galerii... Słonecznej xDDD