Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis z serii #onuceztiktoka tym razem na tapecie ponownie moje ulubiona onuca czyli arturwarszawa który osiągnął ostatnią gęstość wtajemniczenia, chlop tak odleciał że chyba nie ma dla niego ratunku. Każdy jego filmik to ostre szczucie na Ukraińców, wszędzie wyimaginowani banderowcy i bezdomni polacy, którzy nie dostają darmowej miski zupy. Pomóżmy chlopakowi stać sie "slawnym" bo widać ze ma ostre parcie na szkło, jeśli posiadasz konto na tiktoku to tradycyjnie zgłaszamy jegomościa i dezinformujemy w komentarzach (kto wie, moze zgłoszę to trochę dalej niz administracja tiktoka)
#wojna #ukraina #rosja
JohnnyPomielony - Kolejny wpis z serii #onuceztiktoka tym razem na tapecie ponownie m...

źródło: comment_1655140923BpUPp3YndbrhRIRG38NQwz.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
kto wie, moze zgłoszę to trochę dalej niz administracja tiktoka


@JohnnyPomielony: zdecydowanie warto moim zdaniem
to konto nie zajmuje się niczym innym jak podcycaniem nienawiści do ukrainców nie ma nawet 1 filmiku o innej tematyce
wygląda jak by zostało założone tylko w tym celu
  • Odpowiedz
@Kaczor2222: Nie zgłaszałem, ale znowu mi wyskoczył na Tiktoku i podniósł ciśnienie, okazało się ze chłop ma dwa konta do szczucia (arturwarszawa i arturwarszawa1) jak mi pomożesz to ogarnąć to mozemy go zgłosić, odezwij sie na pw
  • Odpowiedz