Wpis z mikrobloga

Chodźcie się postrzelać bo przyszło trochę ludzi na serwer. Obiecaliście się dołączyć.
Zrobiłem też nowy trailer i robię stream, zapraszam do oglądania lub pogrania.
https://store.steampowered.com/app/1552160/Countdown_Final_Zone/
#countdownfinalzone #gamedev

Wołam do gry:
@m4tus @JaTylkoPytam3103 @Kotuduchawinny @Makalakafa @KjatanSveisson @Rostagma @Metall @taraqui @KotSzybki @ghandi92 @szymkov @kacper1230 @CosyGrave @mewabojowa @lifapek @pomaranczowyogorek @Destylator_bigosu @rysiek1337 @SzybkiZwinnyOpalony @mendrix @Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu @PanTrytytka @przemo93c @shiperss @huudyy @Qurvinox @Arkhanz12 @Risthar @mrwhite0 @CzarodziejskaFajka @sayanek @matiJ @Zashi @RM_PL @zteekone @sol1222 @Sledzik @Adrimi @misisk @damikjeh @mat1 @GianlorenzoB @Xiggi @TrebuniTutek @Kacman90 @MajloooONE @znikajacypunkt @mikulelelele @duprees @dobrepicko @MnichBojowy @BlueScreeen @Fedrige @netfspot @Zerp @damianooo5 @Raffikii @matka_boska_w_klapie @Kr4ken @Mehel @EverKalisz @BezSpekulacji @jackwalker303 @Callow @Evarrez @kapy_kulu @10minutzagodzine @sh0ddy @r00cker @MikDeep @spaduwa_mam_robote @Escobar1620 @damian_co_dalej @DBR9 @KedzioRRz @WonszBonsz @smsmasher @szafiarz @suwalskimroz @Habu @Hellvis @Azuz @guex @joki101 @isInteger @F3NIK5 @dlouhy @Shenhan77 @I_Okrutnik_I @shm12 @JustWombat @Xarwes @UkrywamSie @Roofy @Tagnk @Anagama @Konstanmonopol @Kresus @PiotrasSNK @R3C0RD1NG @PePlusPe @Pablo_Regresto @megajopa @ajknowju @Cebulaq @biskup2k @szymekk5 @GODLOORD @Deleter29 @Delirium_Permanent @Pyrex_
  • 6